BIP WSIiZ
Katedra Zarządzania

Katedra Zarządzania

Jednostka organizacyjna Kolegium Zarządzania o charakterze badawczo-dydaktycznym.

Kierownik Katedry:
dr hab. Stefan Markowski, prof. WSIiZ
smarkowski@wsiz.edu.pl

dr hab. Stefan Markowski, prof. WSIiZ

Sekretarz Katedry:
dr Anna Lewandowska
e-mail: alewandowska@wsiz.edu.pl

dr Anna Lewandowska

Pracownicy Katedry Zarządzania prowadzą zajęcia dydaktyczne obejmujące następujące przedmioty:

  • Analityka biznesowa
  • Analityka rynku
  • Biznes międzynarodowy
  • Biznes plan
  • Ekonomika i finansowanie w ochronie zdrowia
  • Ekonomia menedżerska
  • Gra kierownicza
  • Gospodarowanie kapitałem ludzkim
  • Gospodarka regionalna
  • Gospodarka światowa
  • Kierowanie zespołami ludzkimi
  • Kierowanie zespołem projektowym
  • Kierowanie zespołami ludzkimi
  • Komunikacja interpersonalna
  • Marketing
  • Marketing strategiczny
  • Metody i narzędzia realizacji projektu
  • Myślenie projektowe
  • Negocjacje w biznesie
  • Obsługa naziemna
  • Operacje lotnicze
  • Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia
  • Planowanie projektowe
  • Podstawy zarządzania
  • Polityka gospodarcza
  • Projekt lotniczy
  • Przedsiębiorczość innowacyjna
  • Przygotowanie do prowadzenia działalności gospodarczej
  • Strategie rozwoju regionalnego i lokalnego
  • Teorie podejmowania decyzji
  • Zachowania ludzkie w organizacji
  • Zarządzanie
  • Zarządzanie finansami w projekcie
  • Zarządzanie komercyjne lotniskiem
  • Zarządzanie produkcją i usługami
  • Zarządzanie kryzysowe
  • Zarządzanie projektami
  • Zarządzanie rozwojem regionalnym i lokalnym
  • Zarządzanie sieciami linii lotniczych
  • Zarządzanie projektami europejskimi
  • Zarządzanie strategiczne

dr hab. inż. Jan Krupa, prof. WSIiZ
e-mail: jkrupa@wsiz.edu.pl

dr hab. inż. Tadeusz Pomianek, prof. WSIiZ
e-mail: tpomianek@wsiz.edu.pl

dr Justyna Berniak-Woźny
e-mail: jberniak@wsiz.edu.pl

dr inż. Izabela Cichocka
e-mail: icichocka@wsiz.edu.pl

dr Anna Lewandowska
e-mail: alewandowska@wsiz.edu.pl

dr adw. Małgorzata Paszkowska
e-mail: mpaszkowska@wsiz.edu.pl

dr Tomasz Soliński
e-mail: tsolinski@wsiz.edu.pl

dr Joanna Świętoniowska
e-mail: jswietoniowska@wsiz.edu.pl

dr inż. Agata Szmulik
e-mail: aszmulik@wsiz.edu.pl

dr Alina Yakymchuk
e-mail:
ayakymchuk@wsiz.edu.pl

mgr Aldona Dzidzik
e-mail: adzidzik@wsiz.edu.pl

mgr Grzegorz Karpiuk
e-mail: gkaprpiuk@wsiz.edu.pl

mgr Ewa Nowak – Koprowicz
e-mail: enowak@wsiz.edu.pl

mgr Dominik Łazarz
e-mail: dlazarz@wsiz.edu.pl

mgr Katarzyna Stachowicz
e-mail: kstachowicz@wsiz.edu.pl

DANE KONTAKTOWE:

Lokalizacja Katedry

Budynek Główny, ul. Sucharskiego 2 
35-225 Rzeszów, pokój RA108

Telefon

17 866 11 58

Terminy konsultacji poszczególnych pracowników podane są na stronach osobistych oraz na tablicy przed Katedrą.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content