BIP WSIiZ
Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej

Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej

DANE OGÓLNE

Jednostka organizacyjna Kolegium Zarządzania o charakterze badawczo-dydaktycznym.

Kierownik Katedry: Prof. dr hab. inż. Waldemar Karwowski wkwsiz@gmail.com

prof. dr hab. inż. Waldemar Karwowski

Zastępca Kierownika: Dr Grzegorz Wróbel gwrobel@wsiz.edu.pl

Sekretarz Katedry: Mgr Iryna Prokopiuk iprokopiuk@wsiz.edu.pl  tel. 017 866 15 26


Pracownicy Katedry prowadzą zajęcia dydaktyczne obejmujące następujące przedmioty:

Przedmioty podstawowe i kierunkowe

  1. Matematyka
  2. Statystyka
  3. Zarządzanie
  4. Inżynieria systemów i analiza systemowa
  5. Towaroznawstwo i materiałoznawstwo
  6. Zarządzanie produkcją i usługami
  7. Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw
  8. Infrastruktura logistyczna
  9. Logistyka zakupów
  10. Normalizacja i zarządzanie jakością w logistyce
  11. Ekonomika transportu  Projektowanie procesów
  12. Kierowanie zespołami ludzkimi
  13. Gra decyzyjna – zarządzanie przedsiębiorstwem
  14. Warsztat logistyczny
  15. Negocjacje handlowe
  16. Projekt dyplomowy (inżynierski)
  17. Zarządzanie projektami
  18. Bazy danych
  19. Sieci komputerowe
  20. Projektowanie systemów logistycznych
  21. Badania operacyjne w logistyce
  22. Gospodarka magazynowa
  23. Systemy transportu produkcyjnego i magazynowego
  24. Systemy komunikacji korporacyjnej i przepływu informacji
  25. Zarządzanie strategiczne

Przedmioty specjalnościowe

  1. Logistyka przedsiębiorstw transportowych
  2. Procesy spedycyjne
  3. Zabezpieczenia i procedury celne
  4. Współczesne tendencje rozwoju transportu
  5. Komputerowa symulacja procesów logistycznych
  6. Zintegrowane systemy informatyczne przedsiębiorstw
  7. Sztuczna inteligencja w logistyce
  8. Logistyka handlu elektronicznego
  9. Transport międzynarodowy
  10. Handel zagraniczny
  11. Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw
  12. Systemy informatyczne w logistyce

Przedmioty około logistyczne prowadzone na innych kierunkach:

  1. Logistyka
  2. Logistyka w obrocie międzynarodowym
  3. Międzynarodowe standardy zarządzania
  4. Zarządzanie jakością

Informacje o konsultacjach dostępne są na stronach osobistych:

Prof. dr hab. inż. Waldemar Karwowski    wkwsiz@gmail.com

Prof. nadzw. dr hab. Sabina Kauf   skauf@wsiz.edu.pl

Prof. zw. dr hab. inż. Jerzy Łunarski    jlktmiop@prz.edu.pl

Dr Grzegorz Wróbel  gwrobel@wsiz.edu.pl

Dr inż. Piotr Kozik  pkozik@wsiz.edu.pl

Dr Adam Pałacki  apalacki@wsiz.edu.pl

Dr Kateryna Lysenko-Ryba klysenko@wsiz.edu.pl

Dr Dominik Zimon  dzimon@wsiz.edu.pl

Dr inż. Sylwia Olszańska  solszanska@wsiz.edu.pl

Mgr Iryna Prokopiuk  iprokopiuk@wsiz.edu.pl

Mgr Milena Skiba mskiba@wsiz.edu.pl

DANE KONTAKTOWE:

Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej

pok. KM 18

tel. 17 866 15 26, 17 866 11 86

Konsultacje: 

Terminy konsultacji zamieszczone są na stronach poszczególnych nauczycieli akademickich. Lista dostępna w zakładce Pracownicy.

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content