BIP WSIiZ
Dziekanat Studiów Polskojęzycznych

Dziekanat Studiów Polskojęzycznych

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: zamknięte
Wtorek – Piątek 11:00 – 15:00
Sobota (zjazdowa): 8:00 – 14:00
Niedziela: zamknięte

Pokój RA27, ul. mjr. H. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów


mgr inż. Kazimiera Krawczyk

Kierownik

e-mail: kkrawczyk@wsiz.edu.pl

mgr Elżbieta Gnatek

Zastępca Kierownika

e-mail: egnatek@wsiz.edu.pl

mgr inż. Grażyna Świder

Zastępca Kierownika

e-mail: gswider@wsiz.edu.pl


Prowadzone kierunki studiów i kontakt do opiekunów w Dziekanacie:

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Anna Korab

e-mail: akorab@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 15 53

  • Opiekun kierunku:

mgr Jakub Tobiasz

e-mail: jtobiasz@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Urban

e-mail: jurban@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 14 74

  • Opiekun kierunku:

mgr Karolina Góraj

e-mail: kgoraj@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Jolanta Popek

e-mail: jpopek@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 41

  • Opiekun kierunku:

mgr Joanna Urbanik

e-mail: jurbanik@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Beata Baran

e-mail: bbaran@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 06

  • Opiekun kierunku:

mgr Weronika Cyganik

e-mail: wcyganik@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Katarzyna Toś

e-mail: ktos@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 81

  • Opiekun kierunku:

mgr Gabriela Piechnik-Czyż

e-mail: gpiechnik@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr inż. Grażyna Świder (studia I stopnia stacjonarne, studia II stopnia)

e-mail: gswider@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 25

mgr Anna Korab (studia I stopnia niestacjonarne)

e-mail: akorab@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 15 53

  • Opiekun kierunku:

dr inż. Teresa Mroczek

e-mail: tmroczek@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Jolanta Popek

e-mail: jpopek@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 41

  • Opiekun kierunku:

mgr Karolina Góraj

e-mail: kgoraj@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Beata Baran (studia I stopnia stacjonarne)

e-mail: bbaran@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 06

mgr Joanna Urban (studia I stopnia niestacjonarne, studia II stopnia)

e-mail: jurban@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 14 74

  • Opiekun kierunku:

Anna Lichtarska

e-mail: alichtarska@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr inż. Alicja Fortuna

e-mail: alfortuna@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 23

  • Opiekun kierunku:

mgr Iryna Prokopiuk

e-mail: iprokopiuk@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Beata Baran

e-mail: bbaran@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 06

  • Opiekun kierunku:

mgr Martyna Hoczela

e-mail: mhoczela@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Urban

e-mail: jurban@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 14 74

  • Opiekun kierunku:

mgr Paulina Dębosz

e-mail: pdebosz@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Jolanta Popek

e-mail: jpopek@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 41

  • Opiekun kierunku:

mgr Katarzyna Pomianek

e-mail: kpomianek@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Dorota Żywot (studia I stopnia, studia II stopnia niestacjonarne)

e-mail: dzywot@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 02

mgr Anna Korab (studia II stopnia stacjonarne)

e-mail: akorab@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 15 53

  • Opiekun kierunku:

dr Anna Lewandowska

e-mail: alewandowska@wsiz.edu.pl

ROZLICZENIA – STANOWISKO KWESTURY:
Jolanta Koryl-Tłuczek
e-mail: jtluczek@wsiz.edu.pl
Tel: 17/ 866 12 07

Informacje na temat płatności można również uzyskać na Wirtualnej Uczelni WSIiZ.

Ranking najlepszych absolwentów studiów pierwszego oraz drugiego stopnia
za rok akademicki 2020/2021 jest dostępny w Dziekanacie Studiów Polskojęzycznych WSIiZ.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content