Dr Dominik Zimon

Adiunkt w Katedrze Logistyki i Inżynierii Procesowej.

Zatrudniony w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2020 roku.

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie towaroznawstwa (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Wydział Towaroznawstwa, 2011), magister zarządzania (Politechnika Rzeszowska, Wydział Zarządzania rok 2004).

Jego zainteresowania naukowe koncentrują się na zarządzaniu jakością w łańcuchach dostaw oraz zrównoważonym rozwoju.

Jest autorem ponad 100 artykułów opublikowanych w czasopismach międzynarodowych. Członek komitetów redakcyjnych i rad naukowych wielu międzynarodowych czasopism m.in. takich jak: TQM Journal, International Journal for Quality Research, Quality – Access to Success, Uncertain Supply Chain Management, Sustainability, Journal of Information Systems and Supply Chain Management. Prowadzi współpracę międzynarodową z naukowcami m.in. z USA, Tajwanu, Portugalii, Słowacji i Chin. 

Prywatnie interesuje się sportem, szczególnie: kolarstwem, taekwondo, sqashem oraz jogą. Miłośnik Berneńskich Psów Pasterskich.

 

Prowadzone przedmioty:

Normalizacja i zarządzanie jakością w logistyce

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Dr Dominik Zimon
Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej
e-mail: dzimon@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386 a


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021