BIP WSIiZ
Dziekanat Studiów Polskojęzycznych

Dziekanat Studiów Polskojęzycznych

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: zamknięte
Wtorek – Piątek 11:00 – 15:00
Sobota (zjazdowa): 8:00 – 14:00
Niedziela: zamknięte

Adres:

Pokój RA27,
ul. mjr. H. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

mgr inż. Kazimiera Krawczyk

Kierownik

e-mail: kkrawczyk@wsiz.edu.pl

mgr inż. Grażyna Świder

Zastępca Kierownika

e-mail: gswider@wsiz.edu.pl


Prowadzone kierunki studiów i kontakt do opiekunów w Dziekanacie:

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Głowacz
e-mail: jglowacz@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 41

  • Opiekun kierunku:

mgr Karolina Góraj
e-mail: kgoraj@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Głowacz
e-mail: jglowacz@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 41

  • Opiekun kierunku:

mgr Joanna Urbanik

e-mail: jurbanik@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Beata Baran

e-mail: bbaran@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 06

  • Opiekun kierunku:

dr Weronika Cyganik

e-mail: wcyganik@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Wiktoria Kowal

e-mail: wkowal@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 14 74

  • Opiekun kierunku:

mgr Małgorzata Domiszewska
e-mail: mdomiszewska@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Amelia Burłańska (studia I stopnia stacjonarne)

e-mail: aburlanska@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 25

mgr Anna Korab (studia I stopnia niestacjonarne, studia II stopnia)

e-mail: akorab@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 15 53

  • Opiekun kierunku:

dr inż. Teresa Mroczek

e-mail: tmroczek@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Amelia Burłańska

e-mail: aburlanska@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 25

  • Opiekun kierunku:

mgr Karolina Góraj

e-mail: kgoraj@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Beata Baran (studia I stopnia stacjonarne)

e-mail: bbaran@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 06

mgr Renata Szynal (studia I stopnia niestacjonarne, studia II stopnia)

e-mail: rszynal@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 81

  • Opiekun kierunku:

mgr Anna Lichtarska
e-mail: alichtarska@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr inż. Alicja Fortuna

e-mail: alfortuna@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 23

  • Opiekun kierunku:

mgr inż. Marharyta Reveniuk
e-mail: mreveniuk@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Beata Baran

e-mail: bbaran@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 06

  • Opiekun kierunku:

mgr Martyna Hoczela

e-mail: mhoczela@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

Wiktoria Kowal

e-mail: wkowal@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 14 74

  • Opiekun kierunku:

mgr Paulina Dębosz

e-mail: pdebosz@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Głowacz
e-mail: jglowacz@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 11 41

  • Opiekun kierunku:

dr inż. Agata Szmulik

e-mail: aszmulik@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Urban
e-mail: jurban@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 12 02

  • Opiekun kierunku:

dr Anna Lewandowska

e-mail: alewandowska@wsiz.edu.pl

  • Opiekun w Dziekanacie:

mgr Joanna Urban
e-mail: jurban@wsiz.edu.pl
tel.: 17/ 866 1202

  • Opiekun kierunku:

mgr Natalia Puschhaus
e-mail: npuschhaus@wsiz.edu.pl

ROZLICZENIA – STANOWISKO KWESTURY:
mgr Dorota Żywot
e-mail: dzywot@wsiz.edu.pl
Tel: 17/ 866 12 07

Informacje na temat płatności można również uzyskać na Wirtualnej Uczelni WSIiZ.

Ranking najlepszych absolwentów studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich za rok akademicki 2022/2023 (sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem MNiSW z dnia 20.12.2018 r. w sprawie kredytów studenckich) jest dostępny w Dziekanacie Studiów Polskojęzycznych WSIiZ.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2

35-225 Rzeszów

Telefon: 17 866 11 11

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Zapisz się do newslettera

Premiera wykładu dr Krzysztofa Ciesielskiego, prof. UJ
pt. „Nie tylko 2+2 = 4, czyli potęga matematycznej wyobraźni”
odbędzie się 21 lutego (środa), o godz. 18.00 na uczelnianym kanale YouTube.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji filmowych z poprzednich spotkań zrealizowanych w ramach cyklu „Przybij Piątkę Nauce”.

Zobacz zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=O98mMhnQNEg&t=16s
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
Bilety dostępne będą od 3 listopada br.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
Skip to content