BIP WSIiZ

Mgr Martyna Hoczela

Wykładowca w Zakładzie Pielęgniarstwa WSIiZ.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2022 roku.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (studia I stopnia z wynikiem bardzo dobrym ukończyła w roku 2012) kontynuowała edukację na Uniwersytecie Rzeszowskim II stopień- zyskując tym samym tytuł magister pielęgniarstwa na Wydziale Medycznym – również z wynikiem bardzo dobrym oraz wyróżnieniem obronionej pracy. Pierwsze kroki na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie stawiała jako uczestnik studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym w zakresie Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia (2016). Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego (2018), pielęgniarstwa operacyjnego (2020), a w trakcie kolejnych specjalizacji m.in. epidemiologii i onkologii. Posiada pięć kursów kwalifikacyjnych oraz szereg kursów specjalistycznych.

Interesuje się nowoczesnymi rozwiązaniami w organizacji ochrony zdrowia i zagadnieniami związanymi z pielęgniarstwem onkologicznym jak również nowinkami medycznymi w tym zakresie.

Jest autorem merytorycznego opracowania treści kursów e-learning Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne oraz Chirurgia i pielęgniarstwo chirurgiczne dla kierunku Pielęgniarstwo. Od 2021 roku prowadzi zajęcia w ramach Podstaw pielęgniarstwa, Organizacji pracy pielęgniarskiej oraz realizuje zajęcia praktyczne na oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Endoskopii Zabiegowej.  Zatrudniona na stanowisku starszego asystenta pielęgniarstwa w SPZOZ MSWiA w Rzeszowie jako pielęgniarka operacyjna. W latach 2013-2018 była zatrudniona na stanowisku pielęgniarki w Centrum Medycznym MrukMed w Rzeszowie. Od 2018 roku (do dnia dzisiejszego) realizuje się organizacyjnie w firmie szkoleń podyplomowych dla Pielęgniarek i Położnych Vital-Med Sp. z o.o. Przeworsk- Oddział Rzeszów.

Współpracowała również z nowo otwartą ale prężnie działającą Niepubliczna Szkołą Zdrowia i Designu w Rzeszowie realizując zajęcia teoretyczne i praktyczne dla słuchaczy z zakresu opiekuna medycznego skutkując bardzo wysokimi ocenami na egzaminie zawodowym.

Jej główne zainteresowania w czasie wolnym to: ogrodnictwo, jazda na rowerze i lektura trzymająca w ciągłym napięciu.

 

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Martyna Hoczela
Zakład Pielęgniarstwa
e-mail: mhoczela@wsiz.edu.pl 
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386 a
p. KA 110A/2
tel. 017/ 866 15 47


KONSULTACJE

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content