Mgr Martyna Zagórska-Dziok

Asystent w Katedrze Technologii Produktów Kosmetycznych i Farmaceutycznych.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2015 roku.

Magister biotechnologii (Uniwersytet Jagielloński, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, rok 2013 ). Absolwentka Interdyscyplinarnych Studiów z zakresu Odnawialnych źródeł energii w języku angielskim (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, rok 2015), Podyplomowych Studiów Pedagogicznych (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rok 2018) oraz studiów podyplomowych na kierunku Biomateriały – materiały dla medycyny (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, rok 2020).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół biomateriałów do zastosowań kosmetycznych oraz dermatologicznych, a także właściwości prozdrowotnych surowców naturalnych. Uczestniczka licznych konferencji naukowych w kraju i zagranicą (m.in.w Portugalii czy USA ) oraz programu Erasmus+ (Uniwersytet Porto, Portugalia). Członek Polskiego Towarzystwa Biofizycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Biomateriałów. Autorka wielu publikacji w czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz recenzent międzynarodowych czasopism naukowych.

Prywatnie entuzjastka aktywności  i  odpoczynku na świeżym powietrzu oraz  dobrego kina.

 

Prowadzone przedmioty:

Biochemia, Biochemia z biofizyką, Biochemia ogólna i żywności, Diagnostyka laboratoryjna, Elementy zdrowia publicznego, Żywność modyfikowana genetycznie, Analiza i ocena jakości żywności, Parazytologia, Mikrobiologia, Mikrobiologia ogólna i żywności, Immunologia i alergologia.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

Blog Naukowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, pt. “Hydrożele jako innowacyjne narzędzia w kosmetologii oraz dermatologii”, 2020.

DANE KONTAKTOWE

Mgr Martyna Zagórska-Dziok
Katedra Technologii Produktów Kosmetycznych i Farmaceutycznych
e-mail: mzagorska@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a
p. KA16
tel.: 017/ 866 14 15


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze letnim 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

Dzień

Godzina

Miejsce konsultacji

Studenci stacjonarni

środa

13:00 – 14:00

KA16

Konsultacje dla studentów studiów stacjonarnych mogą być realizowane również w formie on-line po uprzednim umówieniu się na konkretny termin.

Studenci niestacjonarni

Konsultacje dla studentów studiów niestacjonarnych realizowane są w formie on-line po uprzednim umówieniu się na konkretny termin.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020