dr Olga Kurek-Ochmańska

Psychoterapeutka psychodynamiczna w procesie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego oraz Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Z wykształcenia socjolożka, medioznawczymi, stopień doktora nauk społecznych w zakresie nauk o polityce uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel akademiki z ponad 15-letnim stażem.

Specjalizuje się w psychoterapii indywidulanej dorosłych i młodzieży. W pracy terapeutycznej skupia na leczeniu zaburzeń osobowości. Ponadto pracuje z pacjentami z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami nastroju, lękami, osobami mającymi problem w utrzymaniu satysfakcjonujących relacji.

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W Centrum odpowiada za konsultacje psychoterapeutyczne.

mgr Maryna Kuzmyn

Magister psychologii praktycznej (w trakcie procesu nostryfikacji dyplomu). Posiada doświadczenie w pracy psychologicznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w tym z byłymi wojskowymi (m.in. terapia w zakresie zespołu stresu pourazowego). Członek projektu Israel Trauma Coalition.

Odbyte dodatkowe kursy:

• z zakresu EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing);
  • psychologiczne reakcje na stres pourazowy – PTSD i ASD;
  • wielowymiarowy model BASIC Ph w praktyce psychologicznej;
  • w trakcie kursu z zakresu zespołu stresu pourazowego (w ramach projektu Israel Trauma Coalition).

W Centrum odpowiada za konsultacje z zakresu rozwoju osobistego w języku polskim oraz ukraińskim dla pracowników i studentów WSIiZ.

mgr Jan Gosztyła

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień. W 2007 roku ukończył studia na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Po uzyskaniu tytułu magistra psychologii, rozpoczął praktykę zawodową w obszarze lecznictwa uzależnień. Swoje kompetencje terapeutyczne rozwijał podczas podyplomowych studiów z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień. Zaowocowało to uzyskaniem przez  certyfikatu specjalisty terapii uzależnień (nr certyfikatu SP/0362/2009).  Następnie podnosił swoje kwalifikacje w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, będącym członkiem m.in. EAP (European Association for Psychotherapy) oraz EAGT (European Association for Gestalt Therapy). W wyniku czego uzyskał certyfikat psychoterapeuty i trenera Gestalt (nr certyfikatu 271, nr certyfikatu EAGT G3111-22).

Przez cały ten czas był aktywny zawodowo i pracował w Wojewódzki Ośrodku Terapii Uzależnień w Rzeszowie, a także w przychodniach psychologicznych, gdzie pomagał młodzieży i osobom dorosłym. Współpracował również z regionalnymi ośrodkami pomocy społecznej, prowadząc szkolenia dla pracowników tych instytucji oraz wspomagając przyszłych rodziców w procesie adopcyjnym. Aktualnie prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, a także warsztaty i treningi rozwoju osobistego oraz zajęcia psychoprofilaktyczne. Pracuje z osobami poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętymi trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, chcącymi lepiej zrozumieć siebie oraz pragnącymi zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Opiekun Koła Naukowego Psychologii Stosowanej.

W Centrum odpowiada za konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne w języku angielskim i polskim.

mgr Agata Ziemiakowicz

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w procesie szkolenia w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, wieloletnia project managerka projektów międzynarodowych.
Stale pogłębia swoją wiedzę oraz kwalifikacje z obszaru psychologii uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Towarzyszenie ludziom w zmianie, pomaganie im w odzyskaniu równowagi, spokoju i sprawczości, wspieranie w samorozwoju i kreowaniu bardziej satysfakcjonującego życia to jej pasja.
Wybrane kursy i szkolenia z zakresu poradnictwa psychologicznego i psychoterapii :
– Racjonalna Terapia Zachowania, Kurs podstawowy z elementami praktyki i superwizji, Simontonowski Instytut Zdrowia Kraków
– Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej osób dorosłych, Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie
– Dialog Motywujący jako forma pomocy psychologicznej w pracy terapeutycznej z pacjentem,
Psychologiczne Centrum Rozwoju Lublin
– Arteterapia jako metoda pracy terapeutycznej z pacjentem, Psychologiczne Centrum Rozwoju Lublin
– The Science of Wellbeing – Yale Univesity

W Centrum odpowiada za konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne w języku angielskim i polskim.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2