Weź udział w II turze rekrutacji na studia we WSIiZ

Weź udział w II turze rekrutacji na studia we WSIiZ

Nie masz jeszcze pewności, jaki kierunek studiów wybrać? Nie jesteś zdecydowany/a, w którym zawodzie chcesz się rozwijać? Zapoznaj się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – może właśnie tutaj znajdziesz swoją przyszłość!

Ruszyła II tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od 12 sierpnia do 30 września 2024 r. kandydaci mogą logować się do systemu rekrutacji online, który umożliwia wypełnienie formularza rekrutacyjnego i przesłanie niezbędnych dokumentów.

Zobacz kierunki, na które możesz aplikować w II turze:

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Studia anglojęzyczne I stopnia

Studia anglojęzyczne II stopnia

Dlaczego WSIiZ?

• Międzynarodowe środowisko: Nasza uczelnia to społeczność studentów z ponad 50 krajów! Studiowanie w tak zróżnicowanym kulturowo środowisku nie tylko wzbogaci Twoje doświadczenia, ale także pomoże Ci lepiej zrozumieć współczesny świat i przygotować się do pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Praktyczne podejście: U nas teoria idzie w parze z praktyką. Nasze kierunki i specjalizacje są ściśle dopasowane do potrzeb rynku pracy. Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy z renomowanych firm, co gwarantuje zdobycie nie tylko wiedzy, ale także realnych umiejętności potrzebnych w pracy zawodowej.
  • Nowoczesne kierunki: Nasza oferta edukacyjna odpowiada na aktualne potrzeby rynku, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jak się zarejestrować?

II tura rekrutacji trwa od 12 sierpnia do 30 września 2024 roku. Aby wziąć udział, zaloguj się do systemu rekrutacji online, wypełnij formularz i załącz wymagane dokumenty.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nas na Facebooku i dołącz do grupy dla kandydatów na Facebooku. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości.
📞 Telefon: 17 866 11 88, 17 866 11 99
📧 Mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie dla Kandydata.

Odkryj kierunki we WSIiZ

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2