Rekrutacja na rok akademicki 2024/25 rozpocznie się w kwietniu 2024 roku

Studia II stopnia

Forma: stacjonarne, niestacjonarne / Czas trwania: 4 semestry
Analityka biznesowa i Big Data

WSIiZ jako jedna z nielicznych uczelni w Polsce oferuje kompleksowe kształcenie na kierunku Analityka biznesowa i Big Data łącząc w sobie wiedzę z zakresu ekonomii, informatyki i zarządzania. Decydując się na studia magisterskie możesz być pewny swojej przewagi na drabinie korporacyjnej.

Odkrywaj możliwości! Zapisz się do grupy na Facebooku

DOŁĄCZ DO GRUPY

Program studiów daje Ci gwarancję stabilności zawodowej. Poznasz techniki i narzędzia uczenia maszynowego z wykorzystaniem dużych zbiorów danych, które umożliwią wsparcie dla biznesu z wykorzystaniem  zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Wpłyń na rozwój przedsiębiorstwa i podnieść jego produktywność dzięki studiom na kierunku Analityka biznesowa i Big Data.

WIEDZA Z ZAKRESU DATA SCIENCE I BIG DATA
Absolwent kierunku Analityka biznesowa i Big Data będzie posiadał wiedzę i umiejętności z zakresu data science. Dowie się jak skutecznie stosować w praktyce narzędzia używane w analizie danych.
UMIEJĘTNOŚĆ INTERPRETACJI I WYKORZYSTANIA DANYCH
Dowiedz się jak analizować trendy, identyfikować wzorce, przewidywać zachowania i podejmować decyzje oparte na danych. Naucz się jak wyciągać wartościowe wnioski z dużej ilość danych.
DBAŁOŚĆ O ETYKĘ I POUFNOŚĆ DANYCH
Zdobądź wiedzę jak przestrzegać standardów etycznych w zakresie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych oraz chronić prywatność informacji.
Analityka biznesowa i Big Data
Dlaczego warto studiować Analitykę biznesową i Big Data we WSIiZ?
01
Zawód przyszłości
Analityka biznesowa i Big Data rozwija narzędzia umożliwiające lepsze wykorzystanie zasobów w służbie publicznej. Co więcej analiza danych jest użyteczna w dziedzinie zarządzania kryzysowego i walki ze zmianami klimatycznymi.
02
Innowacyjne rozwiązania
Będziesz mógł na bieżąco śledzić trendy i nowości, co sprawi, że Twoja praca będzie zawsze ciekawa i pełna wyzwań! Analityka nie polega na samotnym pracowaniu przed komputerem, będziesz przede wszystkim współpracował z innymi specjalistami, jak inżynierowie, programiści, menedżerowie projektów. To daje Ci szansę ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.
03
Satysfakcja z rozwiązywania problemów
Analityka danych to dziedzina, która polega na interpretacji i rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych. Lubisz rozwiązywać zagadki i odkrywać ukryte wzorce? Ten kierunek jest dla Ciebie!
04
Przygotowanie do czasów kryzysowych
Analiza danych jest niezwykle ważna i pomocna w czasie kryzysu. Z pomocy analityków biznesowych korzysta rząd, społeczeństwo i przedsiębiorstwa chcące zapobiec niepowodzeniom lub przygotować się na nie. Instytucje rządowe, koncerny oraz znaczące firmy wykorzystują zaawansowane metody analizy dużych zbiorów danych do wykrywania „kluczowych kwestii społecznych” i następnie tworzenia strategii lub systemu podejmowania decyzji.
Przykładowe zajęcia
Sprawdź, do jakich zajęć wykorzystasz nasze nowoczesne pracownie:
Analityka biznesowa i Big Data
  • Big data i transformacja cyfrowa
  • Zastosowania AI w biznesie
  • Bazy danych dla Big Data
  • Uczenie maszynowe dla Big Data
  • Technologie Data Science
  • Storytelling z danymi
  • Design Thinking w analityce danych
  • Kultura cyfrowa
Odkryj perspektywy zawodowe:
  • Konsultant ds. strategii i analizy rynku
  • Analityk ryzyka
  • Analityk danych biznesowych i Big Data
  • Doradca ds. innowacji
  • Analityk finansowy
  • Analityk operacji i procesów biznesowych
Studia II stopnia
Forma: stacjonarne, niestacjonarne
Czas trwania: 4 semestry
CZESNE ZA MIESIĄC
Tryb stacjonarny
Tryb niestacjonarny
Płatne 5 miesięcy w semestrze
REKRUTACJA:
22.04.2024 – 31.07.2024
PIERWSZE ZAJĘCIA:

Listopad 2024

Jak aplikować?
Wystarczą 4 proste kroki:
01
Rekrutacja online

Zarejestruj się TUTAJ

02
Skompletuj wymagane dokumenty. Potrzebujesz:
  • wypełniony w rekrutacji online, wydrukowany formularz wraz ze zdjęciem,
  • kserokopię dyplomu ukończenia studiów oraz suplementu do dyplomu (oryginał lub odpis do wglądu przy składaniu dokumentów),
  • średnią ocen z toku studiów potwierdzoną przez dziekanat,
  • zgodę dziekana danego wydziału na podjęcie studiów (dotyczy kandydatów, którzy kontynuują naukę na kierunku innym niż na studiach I stopnia).
03
Dokonaj opłat, a wymagane dokumenty prześlij pocztą tradycyjną lub złóż osobiście w Dziale Rekrutacji WSIiZ.

Dołącz do dokumentów kserokopię pokwitowania wpłaty wpisowego* (100 zł**) i opłaty rekrutacyjnej (85 zł).

Dokumenty złóż osobiście lub wyślij pocztą tradycyjną do Działu Rekrutacji WSIiZ (Rzeszów, ul. Sucharskiego 2, pokój RA8).

* Absolwenci WSIiZ są zwolnieni z opłaty wpisowego.

** W przypadku rezygnacji przed końcem rekrutacji, na wniosek kandydata przysługuje zwrot wpisowego w wysokości 100 zł.

04
Sprawdź wyniki rekrutacji.

Wyniki pojawią się w panelu rekrutacyjnym kandydata.

Odkrywaj WSIiZ
Poznaj Uczelnię
Wirtualny spacer po kampusie
Obejrzyj ponad 130 panoram w wersji desktopowej, mobilnej oraz przygotowanej dla posiadaczy okularów VR.
Premiera wykładu Karola Wójcickiego
pt. „Jak loty w kosmos wpłyną na rozwój naszej cywilizacji”
odbędzie się 20 marca (środa), o godz. 18.00 na uczelnianym kanale YouTube.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji filmowych z poprzednich spotkań zrealizowanych w ramach cyklu „Przybij Piątkę Nauce”.

Zobacz zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=CoXBQRwypbs
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
×
Bilety dostępne będą od 3 listopada br.