Dzień Otwarty Kół Naukowych

Na początku każdego roku akademickiego odbywa się „Dzień otwarty kół naukowych i organizacji studenckich”, podczas którego koła i organizacje studenckie prezentują swoją działalność. Jest to ważne wydarzenie, pokazujące zaangażowanie i aktywność młodych ludzi, ale również zachęcające wszystkich, którzy jeszcze nie mają pomysłu na siebie, by wykorzystać z pożytkiem posiadaną energię, inteligencję i kreatywność.

Dzień Otwarty Kół Naukowych

Celem tego dnia jest zachęcenie studentów do angażowania się w różne formy aktywności studenckiej, bowiem okres studiów to czas nie tylko zdobywania wiedzy akademickiej, lecz także gromadzenia cennych doświadczeń i nawiązywania nowych znajomości.

28 listopada br. w Klubie IQ odbył się XVII Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich, w tym roku pod hasłem „Festiwal Umiejętności”, organizowany przez Radę Kół Naukowych WSIiZ, Dział Nauki oraz EUROPE DIRECT Rzeszów, działające w sieci informacyjnej Komisji Europejskiej.

Podczas wydarzenia został przeprowadzony konkurs na najciekawszą prezentację aktywności koła z nagrodami za zajęcie pierwszego miejsca i wyróżnienia. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy!

Relacja z tego wydarzenia oraz galeria zdjęć dostępne są TUTAJ.

Dziękujemy za udział w XVI Dniu Otwartym, który odbył się 1 grudnia 2022 roku – zaprezentowało się 19 kół naukowych i 3 organizacje studenckie.

Tradycyjnie przeprowadzono ankietę, za pośrednictwem której można było zagłosować na najbardziej atrakcyjne stoisko. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
1. Logistyczne Koło Naukowe LOGIKON
2. Koło Naukowe Kosmetologii Estetycznej
3. Koło Naukowe Psychologii Stosowanej
4. Finansowe Koło Naukowe FLOW
5. Multicultural Academic Circle
Serdecznie gratulujemy!

Relacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

W związku z przedłużająca się sytuacją epidemiczną, w roku ak. 2021/2022 byliśmy zmuszeni zrezygnować ze stacjonarnej formy organizacji Dnia Otwartego, ale odbył się online 8 grudnia 2021 roku – wtedy też zaprosiliśmy wszystkich do obejrzenia oferty kół naukowych w mediach społecznościowych oraz na stronie uczelni 🙂

Zapowiedź Dnia Otwartego Kół Naukowych 2021.

Dzień otwarty online – zobacz film promocyjny kół naukowych WSIiZ.

W roku akademickim 2020/2021, ze względu na zagrożenie epidemiczne, nie odbył się Dzień Otwarty w tradycyjnej formie spotkania w Klubie Akademickim. Jednak wszystkie koła naukowe  przygotowały krótkie filmy promocyjne, w których zaprezentowały swoją działalność, tematykę spotkań i osiągnięcia oraz zachęcają studentów do zaangażowania się i współpracy. Filmy są udostępnione na stronie Uczelni oraz w mediach społecznościowych WSIiZ.

Podczas XIII Dnia Otwartego, który odbył się 22 listopada 2019 roku, miały miejsce pokazy tematyczne, prezentacje multimedialne oraz konkursy z nagrodami prowadzone przez studentów działających w kołach naukowych. Zachęcamy do obejrzenia ZDJĘĆ oraz FILMU.

Relacja oraz zdjęcia z XII Dnia Otwartego 2018 znajdują się tutaj.

Jesteśmy pewni, że razem jeszcze wiele możemy osiągnąć – zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Filmy z wydarzeń:

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2