Kadra

Gwarancją wysokiej jakości zajęć prowadzonych w ramach Seminarium doktoranckiego jest kadra WSIiZ, której doświadczenie i dorobek naukowy przełoży się na wysokiej jakości doktoraty i perfekcyjne przygotowanie uczestników Seminarium doktoranckiego do opracowania i obrony rozprawy doktorskiej.

Opiekunowie naukowi w ramach proseminariów

• prof. dr hab. Teresa Sasińska-Klass (media a polityka, opinia publiczna, edukacja medialna, socjologia mediów)
  • dr hab. Andrzej Adamski, prof. WSIiZ (nowe media, pedagogika i psychologia mediów, polski system medialny, historia mediów)
  • dr hab. Sławomir Gawroński, prof. WSIiZ  (komunikowanie marketingowe, marketing medialny, ekonomia mediów, europejskie systemy medialne)
  • dr hab. Marcin Szewczyk, prof. WSIiZ  (media społecznościowe, komunikacja wizualna, dyskurs i język, krytyczna analiza dyskursu)
  • dr hab. Dariusz Tworzydło, prof. UW  (zarządzanie w sytuacjach kryzysowych, public relations, social media, komuniowanie tematów wrażliwych społecznie)
  • dr hab. Paweł Kuca, prof. UR  (polski system medialny, media regionalne i lokalne, prasa drukowana, polityka informacyjna organizacji)

Wykładowcy wykładów modułowych Seminarium doktoranckiego*

* w każdym semestrze wykłady realizuje pięciu wykładowców

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2