Koło Naukowe Pielęgniarstwa

Kim jesteśmy?

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa działa w Zakładzie Pielęgniarstwa przy Kolegium Medycznym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie skupiając w swych szeregach przede wszystkim polsko- i anglojęzycznych studentów Pielęgniarstwa.

Czym się zajmujemy?

Koło to wspiera rozwój w obszarze nowoczesnego pielęgniarstwa, służy pogłębianiu postawy holistycznej współpracy względem zespołu terapeutycznego z pacjentem na czele. Podczas spotkań koła poruszane są następujące tematy:

• nowoczesne pielęgniarstwo dzisiaj i w przyszłości
  • telemedycyna i e-zdrowie w pielęgniarstwie
  • nowe technologie medyczne w pracy pielęgniarki
  • przyszłość polskiego pielęgniarstwa w ujęciu demograficznym, ekonomicznym i społecznym.

Głównym celem Koła Naukowego Pielęgniarstwa jest propagowanie nowoczesnej wiedzy z zakresu stanowiska i czynności zawodowych pielęgniarki. W ramach działalności koła planowana jest realizacja badań naukowych, a także udział studentów w konferencjach tematycznych, targach edukacyjnych, „dniach otwartych” oraz innych miejscach spełniających założone cele.

Koło Naukowe Pielęgniarstwa

Opiekunowie:

mgr Anna Magryś
amagrys@wsiz.edu.pl

Lider:
Paulina Sołtysek
w65341@student.wsiz.edu.pl

Pokój KA110A/2
tel. 17 866-1547

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2