Koło Naukowe Programowania i Modelowania Matematycznego

Koło Naukowe Programowania i Modelowania Matematycznego

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami, którzy chcą lepiej zrozumieć świat. Chcemy łączyć nabytą wiedzę z naszymi pasjami. Dzięki modelom matematycznym i programowaniu zamierzamy tworzyć aplikacje, które będą wspomagały wizualizację procesów zachodzących w przyrodzie i społeczeństwie.

Czym się zajmujemy?

Modelowaniem i programowaniem w Pythonie.

Koło Naukowe Programowania i Modelowania Matematycznego

Opiekun:
dr Zofia Matusiewicz
zmatusiewicz@wsiz.edu.pl

Lider:
Jakub Gładysz
w67231@student.wsiz.edu.pl

Zastępca lidera:
Kacper Babiarz
w67218@student.wsiz.edu.pl

Pokój RA 244
17 866 11 32

Telefon: 17 866 11 11 Fax: +48 17 866 12 22 E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Premiera wykładu prof. dr hab. Małgorzaty Bzowskiej–Bakalarz
pt. „Naturalni sojusznicy ochrony roślin – niszczyć czy współpracować?” odbędzie się 18 października (środa), o godz. 18.00 na uczelnianym kanale YouTube.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji filmowych z poprzednich spotkań zrealizowanych w ramach cyklu „Przybij Piątkę Nauce
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.