Koło Naukowe Sztuki i Malarstwa Cyfrowego

Koło Naukowe Sztuki i Malarstwa Cyfrowego

Kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością studencką otwartą dla każdego kto pragnie rozwijać się w sztuce cyfrowej, poznając inspirujących ludzi. Uzbrojeni w tablety graficzne (lub po prostu ołówki) czerpiemy Moc od mistrzów ucząc się i nawzajem motywując.

Zobacz film o nas.

Czym się zajmujemy?

Tematami naszych spotkań są wszelkie tematy związane ze sztuką, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki cyfrowej. Prowadzimy sekcje podstaw rysunku, stawiamy sobie tygodniowe wyzwania i co tydzień uczymy się nowych rzeczy.

Koło Naukowe Sztuki i Malarstwa Cyfrowego
Opiekun:

mgr Mikołaj Birek
mbirek@wsiz.edu.pl

Lider:
Mariusz Chorąży
w64824@student.wsiz.edu.pl

Dowiedz się więcej:
Profil Facebook

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2