Koło Naukowe Nowego Marketingu

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe Nowy Marketing działa przy Dziale Marketingu WSIiZ i zrzesza studentów z różnych kierunków, którzy zainteresowani są social media marketingiem, promocją, systemem działania reklamy. Współpraca koła z Działem Marketingu WSIiZ umożliwia praktyczne zastosowanie tej wiedzy i zdobycie doświadczenia już w trakcie studiów.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem, social mediami, ale też organizacją wydarzeń typu: targi edukacyjne, dni otwarte, graduacja itp. Szukamy osób kreatywnych, otwartych, lubiących kontakt z ludźmi, z pasją i głową pełną pomysłów! Oferujemy pomoc w realizacji projektów, udział w szkoleniach, zdobywanie nowych umiejętności potrzebnych w późniejszym życiu zawodowym oraz pracę z ludźmi z branży.

Koło Naukowe Nowego Marketingu

Opiekunka:
Paulina Opiela
popiela@wsiz.edu.pl

Liderka:
Anna Misiarz
w62462@student.wsiz.edu.pl

Pokój RA228

Dowiedz się więcej:
Wkrótce więcej informacji

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2