Laboratorium Kosmetologii

Podczas zajęć w laboratorium studenci nabywają umiejętności praktycznych niezbędnych w zawodzie kosmetologa. Poprzez wykonywanie różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystujących najwyższej klasy nowoczesne urządzenia, studenci nie tylko zapoznają się ze stanowiskiem kosmetycznym, przyswajają wiedzę, ale również szlifują umiejętności praktyczne.

Laboratorium zaopatrzone jest w urządzenia i kosmetyki umożliwiające wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych. Są to między innymi kombajny kosmetyczne wyposażone w ultradźwięki i fale RF, urządzenia służące do przeprowadzania zabiegu mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, oczyszczania wodorowego, mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej, kriolipolizy, infuzji tlenowej, itp.

Ponadto w laboratorium możliwe jest wykonywanie zabiegów na ciało, twarz, dłonie i stopy, takich jak: oczyszczanie twarzy, zabiegi ujędrniające, antycellulitowe, relaksujące, manicure, pedicure, depilacja.

Opiekun: mgr Barbara Myśliwiec-Grzyb bmysliwiec@wsiz.edu.pl