Oficjalnie rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od 20 kwietnia do 31 lipca 2021r. kandydaci będą mogli logować się do systemu rekrutacji online, który umożliwi wypełnienie formularza rekrutacyjnego i przesłanie niezbędnych dokumentów.

Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, w ramach oferty przygotowano listę sztandarowych kierunków, wzbogaconych o atrakcyjne nowości, odpowiadających potrzebom rynku pracy. Niezmiennie, głównymi atutami kształcenia we WSIiZ pozostają – praktyczny wymiar kształcenia oraz indywidualne podejście do studenta.

Oferta dydaktyczna, opracowana zgodnie z wymaganiami współczesnego rynku pracy i potrzebami młodych kandydatów, składa się z wielu kierunków polsko- i anglojęzycznych oraz kilkunastu wyjątkowych ścieżek kształcenia, realizowanych w ramach studiów I i II stopnia. Na liście niezmiennie nie zabrakło: Informatyki, Grafiki komputerowej, Logistyki, Kosmetologii, a także Filologii angielskiej, które – według statystyk, co roku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W tym roku, po krótkiej nieobecności, na listę kierunków powraca Fizjoterapia, realizowana jako jednolite studia magisterskie” – mówi Joanna Dudek, Kierownik Działu Rekrutacji.

Jakie kierunki oferujemy na studiach PIERWSZEGO STOPNIA?

Nowością w ofercie dydaktycznej WSIiZ jest KOMUNIKACJA CYFROWA. To innowacyjny i unikatowy w skali kraju kierunek, który oferuje połączenie praktycznej wiedzy z zakresu komunikacji, zarządzania oraz nowoczesnych technologii, z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi, poszukiwanymi przez globalnych rekruterów.

Wiele nowości pojawiło się także w ofercie specjalności. Na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna kandydaci mogą wybrać dodatkową ścieżkę spośród czterech specjalności (wśród nich po raz pierwszy oferowane są: Wizualizacja i efekty specjalne oraz Projektowanie Interaktywne).
W ramach Informatyki można w tym roku wybrać nową specjalność Inżynieria danych.

Szersza oferta dostępna jest również na kierunku Zarządzanie – to dwie atrakcyjne specjalności: Nowoczesne zarządzanie w biznesie oraz Zarządzanie w branży e-commerce. Warto wspomnieć także o Logistyce produkcji i procesów magazynowych oraz Zarządzaniu łańcuchem dostaw, czyli nowouruchomionych specjalności na kierunku Logistyka.

Pełna lista kierunków realizowanych w ramach studiów I stopnia dostępna jest na stronie internetowej WSIiZ

Rekrutacja na studia DRUGIEGO STOPNIA oraz JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE

W ramach studiów II stopnia kandydaci mogą wybrać Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, z dwiema nowymi specjalnościami (Social media w biznesie i Komunikacja wizerunkowa) oraz odrębną ścieżkę kształcenia Grafika komputerowa w mediach. Co więcej, na liście kierunków II stopnia znajduje się też Kosmetologia oraz Zarządzanie z dwiema nowymi specjalnościami: Business intelligence w zarządzaniu oraz Zarzadzanie projektami w organizacjach.

Ponadto do oferty studiów we WSIiZ powraca Fizjoterapia. Kierunek będzie realizowany od września 2021 roku w ramach jednolitych studiów magisterskich.

Jakie kierunki przewiduje tegoroczna oferta WSIiZ w JĘZYKU ANGIELSKIM?

Lista studiów anglojęzycznych I stopnia powiększyła się w tym roku o trzy kierunki: Grafikę komputerową i produkcję multimedialną, Dietetykę oraz Logistykę

Kandydaci wybrać mogą również anglojęzyczne:

• ZARZĄDZANIE, z odrębnymi ścieżkami kształcenia:
  1.    International Business Management
  2.    Aviation Management
  3.    General Aviation Management z nową specjalnością International Finance and Accounting
  • INFORMATYKĘ, z odrębnymi ścieżkami kształcenia:
  1.    Game design and development
  2.    Programming
  3.    Computer Networks

Ponadto, w ofercie studiów anglojęzycznych II stopnia  znajdują się kierunki, z długą tradycją, takie jak: Informatyka oraz Zarządzanie.

Dlaczego Warto wybrać Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania?

Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przez cały okres studiów mogą korzystać z atrakcyjnych stypendiów. Szeroki program stypendialny oraz program wspierania najzdolniejszych studentów, pozwalają na obniżenie czesnego nawet o 50% lub 100% już od początku studiów! Co istotne – o stypendia mogą ubiegać się również studenci obcokrajowcy. Kalkulator stypendialny obliczający zniżkę dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Jako uczelnia międzynarodowa kształcimy studentów z aż 50 krajów świata! Nauka w wielokulturowym środowisku pomaga w otworzeniu się na drugiego człowieka, a także przygotowuje do podjęcia pracy za granicą.

Dostęp do nowoczesnych laboratoriów i licencjonowanych oprogramowań pozwala skutecznie dostosować metody kształcenia do wymagań współczesnego świata. Aktualnie organizujemy zajęcia w trybie online, które niczym nie odbiegają od ćwiczeń i wykładów w formie tradycyjnej.

Chcesz wiedzieć więcej?  Zobacz relację z Dnia Otwartego WSIiZ lub wybierz kontakt z Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

Nr telefonu: 17/866 11 88, 17/ 866 11 99

E-mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl