Kadra

Gwarancją wysokiej jakości zajęć prowadzonych w ramach Seminarium doktoranckiego jest kadra naukowa, której doświadczenie i dorobek przełoży się na wysokiej jakości doktoraty i perfekcyjne przygotowanie uczestników Seminarium doktoranckiego do wszczęcia postępowania w sprawie nadania stopnia naukowego doktora.

Poznaj wybranych wykładowców, którzy poprowadzą Twoje zajęcia!
Paweł Januszewicz

prof. dr hab. n. med.

Paweł Januszewicz

Kierownik i Profesor w Katedrze Chorób Cywilizacyjnych i Medycyny Regeneracyjnej. Wieloletni Dyrektor Instytutu–Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Anna Tabęcka-Łonczyńska

dr hab., prof. WSIiZ

Anna Tabęcka-Łonczyńska

Profesor Uczelni w Katedrze Biotechnologii i Biologii Komórki.
Doktor habilitowany nauk biologicznych w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych.

Kazimierz Głowniak

prof. dr hab.

Kazimierz Głowniak

Kierownik Katedry Kosmetologii Kolegium Medycznego.
Profesor nauk farmaceutycznych w Katedrze Kosmetologii.

Konrad Szychowski

dr hab., prof. WSIiZ

Konrad Szychowski

Kierownik Katedry Biotechnologii i Biologii Komórki. Doktor habilitowany nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne. Doktor nauk biologicznych w zakresie biologii.

Marlena Krawczyk–Suszek

Marlena Krawczyk–Suszek

Doktor nauk o zdrowiu (Uniwersytet Medyczny w Lublinie). Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu, a szczególnie w zakresie predyktorów jakość życia osób zdrowych i chorych.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2