Oferty pracy na stanowiska administracyjne, pomocnicze

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

ogłasza konkurs na stanowisko

GRAFIK

Zakres obowiązków:

  • projektowanie materiałów marketingowych: katalogi, foldery, plakaty, billboardy, prezentacje, zaproszenia, ulotki, wizualizacje, internetowe banery reklamowe, mailing, landing page, newslettery, grafiki na social media, obróbka zdjęć z sesji, itp.
  • współpraca z drukarniami, agencjami i innymi dostawcami zewnętrznymi
  • dbanie o jakość tworzonych materiałów graficznych
  • dbanie o spójność wizerunkową tworzonych materiałów

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych popartych portfolio
  • bardzo dobrej znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat Pro,
  • umiejętność samodzielnego przygotowywania materiałów do druku DTP
  • kreatywności połączonej z wyczuciem estetyki
  • znajomość trendów w projektowaniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • pracę w wielokulturowym środowisku
  • coroczne imprezy firmowe oraz spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie grupowe

Oferty tj.:

CV zawierające portfolioLM wraz z odręcznie podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres:

bdp@wsiz.edu.pl lub

Biuro Doradztwa Personalnego

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Sucharskiego 2

35-225 Rzeszów

z dopiskiem „Grafik”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy zapoznanie się z informacją odnośnie ochrony danych osobowych i dołączenie do aplikacji podpisanej klauzuli/klauzul: https://wsiz.edu.pl/uczelnia/jednostki-wsiiz/praca-we-wsiiz/procedura-rekrutacji/

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021