„Rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz pracował. Wybierz zawód, który lubisz, a nigdy nie będziesz zmęczony” – o tych zasadach warto pamiętać podejmując decyzję o swojej przyszłości i planując studia. Kierunki oferowane przez WSIiZ dają szansę, aby jednocześnie realizować swoje pasje i robić zawodową karierę.

Rekrutacja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie potrwa do 30 lipca 2022 roku. Na naszą ofertę składają się dobrze znane i sprawdzone kierunki, ale uzupełnione o nowe specjalności, na jakie zgłaszają zapotrzebowanie specjaliści od rynku pracy. Każdy kierunek studiów ma partnerów biznesowych: omówiliśmy z nimi program studiów, co daje pewność, że wiedza i umiejętności zdobywane w trakcie studiów naprawdę przydadzą się w przyszłej pracy.

Baner: znajdź studia dla siebie

Czy stać mnie na studia w prywatnej uczelni?

Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przez cały okres studiów mogą korzystać z atrakcyjnych stypendiów. Szeroki program stypendialny oraz program wspierania najzdolniejszych studentów pozwalają na obniżenie czesnego nawet o 50% lub 100% już od początku studiów. Co istotne – o stypendia mogą ubiegać się również studenci obcokrajowcy. Jeszcze zanim zaczniesz studia wypróbuj Kalkulator stypendialny i sprawdź, na jakie zniżki możesz liczyć.

Zasady rekrutacji

Rekrutacja rozpoczyna się 20 kwietnia 2022 roku i potrwa do 30 lipca 2022 roku. W tym czasie kandydaci mogą aplikować na studia składając swoje podania w nowoczesnym systemie rekrutacji online. Umożliwia on szybkie wypełnienie formularza rekrutacyjnego i skompletowanie niezbędnych dokumentów. Zakończenie procesu aplikacji to dostarczenie dokumentów do Działu Rekrutacji osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Rekrutacja na studia I stopnia odbywa się na podstawie konkursu świadectw dojrzałości i świadectw ukończenia szkoły średniej w zależności od tego, czy kandydat zdał nową czy starą maturę. O przyjęcie na studia II stopnia (magisterskie) mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł licencjata, inżyniera lub magistra.

Jako uczelnia międzynarodowa kształcimy studentów z ponad 50 krajów świata. Nauka w wielokulturowym środowisku pomaga w otworzeniu się na drugiego człowieka, a także przygotowuje do podjęcia pracy za granicą.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz relacje z Dni Otwartych WSIiZ lub wybierz kontakt z Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

Nr telefonu: 17/866 11 88, 17/ 866 11 99

E-mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl