Interesujące wykłady prowadzone przez kadrę akademicką WSIiZ, sesje Q&A oraz konkursy z nagrodami – to tylko niektóre atrakcje czekające na uczniów szkół średnich w trakcie tegorocznych Dni Otwartych WSIiZ. Prezentacje Kolegiów zostaną zrealizowane online w marcu i w kwietniu.

Dni Otwarte WSIiZ to jedno z najważniejszych wydarzeń odbywających się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. W tym roku dla kandydatów szukających wymarzonego kierunku studiów przygotowaliśmy spotkania online w ramach każdego z czterech naszych Kolegiów: Informatyki, Zarządzania, Mediów i Komunikacji Społecznej oraz Medycznego.

Dni Otwarte WSIiZ – jakie atrakcje przygotowały poszczególne Kolegia?

Kolegium Informatyki – 03.03.2022, godz. 17:00 – zobacz online

Jako pierwsze zaprezentuje się Kolegium Informatyki. Zgromadzonych przed ekranami uczniów przywitają studenci WSIiZ, którzy przedstawią ofertę Kolegium oraz opowiedzą o ciekawostkach związanych ze studiowaniem informatyki. Następnie mgr Mateusz Liput z Katedry Inteligentnych Systemów i Sieci opowie słuchaczom o możliwościach rozwiązań IoT (Internet Rzeczy) oraz wykorzystaniu ich w środowisku domowym.

Kolegium Zarządzania – 17.03.2022, godz. 17:00 – zobacz online

„Jak być autentycznym w sprzedaży i nie tracić na profesjonalizmie” to tytuł wykładu, który w trakcie Dni Otwartych Kolegium Zarządzania wygłosi mgr Eryk Wdowiak, Kierownik Sprzedaży w Sagitum S.A. oraz wykładowca na kierunku Zarządzanie.

Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej – 07.04.2022, godz. 17:00 – zobacz online

W kwietniu podczas Dni Otwartych Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej dr Iwona Leonowicz-Bukała, Adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, oraz mgr Mikołaj Birek, Asystent w Zakładzie Grafiki Komputerowej, postarają się znaleźć rozwiązanie zagadki: czy komunikujemy się bardziej słowem czy obrazem.

Kolegium Medyczne – 21.04.2022, godz. 17:00 – dołącz online

Czym jest tzw. „żywność funkcjonalna” i jaki ma wpływ na nasze zdrowie i życie? Odpowiedzi na to pytanie poszukają: prof. Jan Krupa, specjalizujący się w tematyce odżywiania, oraz mgr Jakub Tobiasz, Asystent w Katedrze Chorób Cywilizacyjnych i Medycyny Regeneracyjnej.

W trakcie każdego Dnia Otwartego kandydaci będą mogli zadawać nurtujące ich pytania, na które odpowiedzą przedstawiciele Działu Rekrutacji oraz poszczególnych Kolegiów. Dni Otwarte będą transmitowane na Facebooku WSIiZ. Linki kierujące do poszczególnych wydarzeń będą dodawane na tydzień przed spotkaniem.