Arkadiusz Michno

Współzałożyciel i Prezes Ideo Sp. z o.o.

Arkadiusz Michno

Firma tworzy zaawansowane rozwiązania informatyczne w oparciu o technologie internetowe. Obecnie poza Polską spółka działa także na rynkach globalnych m.in. w Niemczech, Austrii i Norwegii.

Od 17 lat związany z branżą interaktywną. Absolwent kierunku Zarządzanie i marketingu na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz studiów podyplomowych Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jak sam mówi – studia pomogły mu zdobyć wiedzę teoretyczną z zakresu funkcjonowania organizacji. Praktyki nauczył się tworząc od podstaw własną firmę.

Aktywny członek Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka oraz Instytucji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Jako Prezes Ideo angażuje się we współpracę ze szkołami i uczelniami. Wierzy, że dzięki takiemu podejściu może ułatwić młodym ludziom zdobycie cennych kompetencji, które sam ceni u pracowników.

Ma wiele pasji, jedną z nich jest praca oraz sport. Entuzjasta windsurfingu, tenisa ziemnego, pływania, biegania i wielu innych dyscyplin. Swoim zaangażowaniem skutecznie motywuje innych do działania.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2