Rada Kół Naukowych WSIiZ wraz z Działem Nauki serdecznie zaprasza do udziału w jedenastej już edycji konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, która odbędzie się pod hasłem „Innowacje w gospodarce”.

31 maja 2019 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej spotkają się młodzi naukowcy z całej Polski, którzy będą mieli szansę na prezentację wyników swoich badań, wymianę poglądów i opinii na płaszczyźnie naukowej oraz integrację z środowiskiem akademickim. Będzie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz wniesienia realnego wkładu w rozwój polskiej nauki.

Zakres tematyczny konferencji:

• INNOWACJE W EKONOMII, FINANSACH I ZARZĄDZANIU
  • ROZWÓJ INNOWACJI TECHNOLOGICZNYCH I IT
  • ZDROWIE, KOSMETOLOGIA, TURYSTYKA – INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
  • DZIENNIKARSTWO I NOWE MEDIA
  • BEZPIECZEŃSTWO, PRAWO, POLITYKA

Do udziału zachęcamy również studentów anglojęzycznych, gdyż referaty mogą być wygłaszane zarówno po polsku, jak i po angielsku.

W ramach konferencji zorganizowane będą również warsztaty biznesowe w Samsung Inkubator, podczas których zostaną poruszone tematy m. in. z zakresu tworzenia modeli biznesowych, komercjalizacji badań i wyceny własności intelektualnej. Warsztaty odbędą się w czwartek, 30 maja o godzinie 16.00 w siedzibie Samsung Inkubator (Rzeszów, ul. Akademicka 6). Najciekawsze projekty mogą liczyć na współpracę z Samsung Inkubator przy realizacji projektów badawczych.

Tegoroczna edycja konferencji, podobnie jak w roku ubiegłym, uzyskała wsparcie finansowe ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Nieprzerwanie od 2009 roku patronat honorowy nad wydarzeniem obejmuje Fundacja „Na rzecz nauki i edukacji – Talenty”, która wspiera rozwój uzdolnionych uczniów, studentów i absolwentów.

Szczegółowe informacje o konferencji