Wymiana doświadczeń pomiędzy praktykami zarządzania a naukowcami i studentami, organizacja praktyk zawodowych dla studentów, konsultacje wybranych projektów badawczych – to główne założenia umowy o współpracy podpisanej między władzami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie a firmą WEBCON.

Umowa o współpracy między Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania a WEBCON została podpisana w formie online w dniu 14.12 br. Ze strony uczelni porozumienie podpisał Rektor WSIiZ, dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ, a ze strony WEBCON Wiceprezes Zarządu – Łukasz Malina.

Zawarte porozumienie o współpracy dotyczy:

• współpracy w procesie doskonalenia procesów dydaktycznych,
  • współpracy w obszarze określania i doskonalenia zakładanych efektów kształcenia,
  • wsparcie inicjatyw studenckich,
  • organizacji praktyk zawodowych dla studentów,
  • wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami zarządzania a naukowcami i studentami,
  • konsultacji wybranych projektów badawczych, z uwzględnieniem ich przyszłej użyteczności dla przedsiębiorców,
  • oceny wybranych wyników badań, z uwzględnieniem potencjału ich komercjalizacji,
  • współpracy w zakresie upowszechniania wybranych osiągnięć praktyki i nauki z uwzględnieniem ich wpływu na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki.

WEBCON jest największym polskim producentem oprogramowania klasy Enterprise Low-Code Application Platform oraz liderem wśród dostawców systemu do elektronicznego obiegu dokumentów w Polsce. Od ponad dekady konsekwentnie rozwija platformę WEBCON BPS, umożliwiającą budowanie aplikacji wspierających procesy biznesowe.