Konferencja Simulation Business Tour 2024 w Mielcu poświęcona będzie zagadnieniom symulacji procesów w przemyśle. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest partnerem merytorycznym tego wydarzenia, a wykład „Przykłady wykorzystania technologii symulacyjnej w edukacji i biznesie” wygłosi wykładowca WSIiZ dr Grzegorz Wróbel.

Konferencja Simulation Business Tour 2024 odbędzie się 14 marca w sali konferencyjnej Hotelu Atena, ul. Przemysłowa 67, w Mielcu, w godzinach: 8.30-15.00.

Dr Grzegorz Wróbel, zastępca Kierownika Katedry Logistyki i Inżynierii Procesowej Kolegium Zarządzania WSIiZ, przedstawi formułę kształtowania umiejętności symulacyjnych dla studentów i słuchaczy kierunku Logistyka w WSIiZ Rzeszów. Zaprezentuje także przykładowe projekty inżynierskie zagadnień procesowych rozwiązanych przy wykorzystaniu oprogramowania flexsim, a także wybrane projekty wdrożeniowe (komercyjne) z perspektywy możliwości zakresu zastosowania oprogramowania FlexSim dla celów doskonalenia operacyjnego w przedsiębiorstwach. Wystąpienie będzie współprowadził inżynier Yaroslaw Oleshkevych, autor jednego z projektów symulacyjnych.

Program konferencji:

Rejestracja i kawa

Rozpoczęcie konferencji

Wprowadzenie w ekosystem FlexSim
Filip Polit | InterMarium

Co to jest symulacja procesów i jakie jest jej miejsce w biznesie?
Dawid Dąbal | InterMarium

Przykłady wykorzystania technologii symulacyjnej w edukacji i biznesie.
dr Grzegorz Wróbel | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Kawa i ciastko

Business Case studies: „Od modelu symulacyjnego po digital twin”.

Gość Specjalny, Case study

Kawa i ciastko

Warsztat pokazowy w narzędziu FlexSim.

Stanowisko Virtual Reality
Patryk Żuchowicz | InterMarium

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja,a  liczba miejsc jest limitowana. Więcej informacji na ten temat znajduje się TUTAJ.

Organizatorem konferencji jest InterMarium – firma będąca wyłącznym dystrybutorem oprogramowania Flexsim w Europie Środkowo Wschodniej specjalizująca się w projektach komputerowej symulacji procesów biznesowych.