Studenci i absolwenci kierunku Kosmetologia wzięli udział w seminarium z Natalią Freedman, absolwentką kierunku Kosmetologia WSIiZ, trenerką makijażu permanentnego, laureatką I miejsca mistrzostw WULOP USA w Miami 2022 oraz IV miejsca WULOP WORLD w Turcji 2022 w kategorii pigmentacja ust. Natalia Freedman jest właścicielką salonu beauty oraz akademii makijażu permanentnego – IlluminateInk Studio w Nowym Yorku. Spotkanie odbyło się 19 stycznia br. w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Natalia Freedman podczas części teoretycznej, przybliżyła studentom i absolwentom Kosmetologii tajniki pigmentacji skóry i światowe trendy makijażu permanentnego. Ponadto przeprowadziła uczestników seminarium przez całą procedurę makijażu, wskazując nie tylko możliwości, ale i zagrożenia.

Po części teoretycznej trenerka PMU wykonała pokaz pigmentacji brwi z transmisją na żywo, odpowiadając na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytania z obszaru technicznego wykonania zabiegu, dzieląc się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem zabiegowca i trenera.

Natalia Freedman podczas swojego wystąpienia nakreśliła perspektywy rozwoju w branży PMU i zainspirowała na przykładzie własnej historii do sięgania po więcej, wychodzenia ze swojej strefy komfortu – gabinetu i kontaktu stricte z klientem – do ludzi, nawiązywania branżowych relacji i rozwijania swojej marki osobistej – mówi dr n. med. Małgorzata Sokół, Adiunkt w Katedrze Kosmetologii.

Zobacz galerię zdjęć: