BIP WSIiZ

Mgr Małgorzata Sokół

Prodziekan Kolegium Medycznego ds. kierunku Kosmetologia.

Asystent w Katedrze Kosmetologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2016 roku.

Doktorantka (Uniwersytet Medyczny w Lublinie, I Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym, od 2019), pracująca nad oceną jakości preparatów kosmetycznych zawierających srebro koloidalne, przeznaczonych do mycia twarzy i ciała oraz skuteczności ich stosowania u osób z chorobami skóry. Absolwentka kierunku Kosmetologia – specjalność Kosmetologia estetyczna oraz Zdrowie publiczne – specjalność Medycyna estetyczna (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2017).

W latach 2016-2018 pełniła funkcję asystentki Prezydenta WSIiZ oraz Prorektora ds. Nauczania. Obecnie pracownik badawczo-dydaktyczny w Katedrze Kosmetologii – nauczyciel akademicki od 2017 roku. Zaangażowana w działalność Centrum Badań i Usług Biomedycznych WSIiZ, w ramach której realizuje badania dermatologiczne oraz testy aplikacyjno-użytkowe tworzonych i testowanych dla podmiotów zewnętrznych produktów kosmetycznych. Opiekun Koła Naukowego Kosmetologii Estetycznej.

Specjalistka w dziedzinie makijażu, pasjonatka medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.
Prywatnie aktywna tancerka i trener tańca towarzyskiego, sędzia okręgowy Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

 

Prowadzone przedmioty:

Kosmetyka i pielęgnacja skóry męskiej, Kosmetologia pielęgnacyjna, Kosmetologia upiększająca, Podstawy makijażu, Estetyka, Makijaż korekcyjny, Podstawy kosmetologii.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

Blog Naukowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, pt. „Innowacyjne rozwiązania kosmetologiczne w walce z cieniami pod oczami„, 2019.

DANE KONTAKTOWE

mgr Małgorzata Sokół
Katedra Kosmetologii WSIiZ
e-mail: msokol@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,
p. KM2
tel.:  017/ 866 11 01


KONSULTACJE

https://wsiz.webex.com/meet/msokol

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content