Mgr Małgorzata Sokół

Sekretarz Katedry Kosmetologii Kolegium Medycznego.

Asystent w Katedrze Kosmetologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2016 roku.

Doktorantka (Uniwersytet Medyczny w Lublinie, I Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym, od 2019), pracująca nad oceną jakości preparatów kosmetycznych zawierających srebro koloidalne, przeznaczonych do mycia twarzy i ciała oraz skuteczności ich stosowania u osób z chorobami skóry. Absolwentka kierunku Kosmetologia – specjalność Kosmetologia estetyczna oraz Zdrowie publiczne – specjalność Medycyna estetyczna (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2017).

W latach 2016-2018 pełniła funkcję asystentki Prezydenta WSIiZ oraz Prorektora ds. Nauczania. Obecnie pracownik badawczo-dydaktyczny na kierunku Kosmetologia – nauczyciel akademicki od 2017 roku. Zaangażowana w działalność promocyjną Centrum Wdrożeniowo-Usługowego WSIiZ oraz realizację badań dermatologicznych tworzonych i testowanych zewnętrznie produktów kosmetycznych.

Jest koordynatorem programu edukacyjnego School of Leaders, a także projektów NAWA  Ambasador oraz Meet your Buddy. Opiekun Samorządu Studenckiego oraz Koła Naukowego Kosmetologii Estetycznej.

Specjalistka w dziedzinie makijażu, pasjonatka medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.
Prywatnie aktywna tancerka i trener tańca towarzyskiego, sędzia okręgowy Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

 

Prowadzone przedmioty:

Kosmetyka i pielęgnacja skóry męskiej, Kosmetologia pielęgnacyjna, Kosmetologia upiększająca, Podstawy makijażu, Estetyka, Makijaż korekcyjny.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

Blog Naukowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, pt. “Innowacyjne rozwiązania kosmetologiczne w walce z cieniami pod oczami“, 2019.

DANE KONTAKTOWE

Mgr Małgorzata Sokół
Katedra Kosmetologii WSIiZ
e-mail: msokol@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,
p. KM3
tel.:  017/ 866 15 59


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020