BIP WSIiZ

Dr Olga Kurek-Ochmańska

Kierowniczka Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii.

Adiunkt w Instytucie Analiz Edukacji

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2008 roku.

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce (Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, rok 2014), magister socjologii (Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Socjologiczno – Historyczny, rok 2008,), licencjat dziennikarstwa i komunikacji społecznej (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rok 2008).

W trakcie czteroletniego, podyplomowego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół tematyki szkolnictwa wyższego, komunikacji społecznej, rynku mediów w Polsce, systemów medialnych, metodologii badań społecznych i socjologii migracji.

W latach 2014-2016 Dyrektor Rzeszowskiej Akademii Inspiracji, innowacyjnego projektu edukacyjnego, którego głównym celem była pomoc dzieciom i młodzieży na wszystkich poziomach edukacji, rozwoju najistotniejszych kompetencji. W latach 2013-2015 Pełnomocnik Prorektora ds. Nauczania ds. studentów uzdolnionych.

Ponadto: sekretarz Instytutu Analiz Edukacji; konsultant merytoryczny e-WSIiZ; konsultant psychoterapeutyczny w Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii.

Miłośniczka kina, literatury pięknej i faktu, skandynawskich kryminałów, polskiej muzyki rockowej i gór.

 

Prowadzone przedmioty:

W roku akademickim 2023/24 prowadzę następujące przedmioty: Psychologia osobowości i różnic indywidualnych, Psychologia marki, Psychologia reklamy, Współczesne media, Podstawy komunikacji marketingowej, Metodologia badań, Psychologia pracy i organizacji, Seminarium.

 

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

 

DANE KONTAKTOWE

Instytut Analiz Edukacji
pokój: RA209
tel.: 178661168
ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2
35-225 Rzeszów
e-mail: okurek@wsiz.edu.pl


KONSULTACJE

Konsultacje dydaktyczne: piątek, g. 12:00-13:30, p. RA 209 oraz po wcześniejszym, mailowym umówieniu się, na platformie Cisco Webex: https://wsiz.webex.com/meet/okurek

Konsultacje psychoterapeutyczne: poniedziałek, g. 10:00-13:00, p. RA 247, po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu pod adresem e-mailowym: acroip@wsiz.edu.pl 

 

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2

35-225 Rzeszów

Telefon: 17 866 11 11

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Zapisz się do newslettera

Skip to content