Pewnie nawet sztuczna inteligencja nie wie, jakie zawody będą najbardziej przydatne za 10-20 lat i czego warto się dziś uczyć. Świat zmienia się szybko i trudno za nim nadążyć, ale czy to oznacza, że lepiej stać w miejscu? Na pewno nie! Można i trzeba obserwować zmieniające się trendy, inwestować w naukę krytycznego myślenia oraz rozwijać w sobie kreatywne podejście do życiowych wyzwań.

Tego uczymy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania na wszystkich oferowanych kierunkach studiów. Są wśród nich sprawdzone przez wiele roczników dotychczasowych zadowolonych studentów: Informatyka, Zarządzanie, Aviation Management czy Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, ale również Biomedycyna i Kosmetologia. W ofercie mamy także Filologię angielską z językiem chińskim, kierunki z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz mediów.

Jakie są tegoroczne nowości?

Studia I stopnia:

Analityka danych w biznesie: studia na tym kierunku przygotują Cię do zarządzania danymi oraz wyposażą w umiejętności potrzebne każdemu specjaliście ds. analityki biznesowej.

Marketing i nowe media: studia na tym kierunku to unikalne połączenie wiedzy marketingowej oraz umiejętności praktycznych, związanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi cyfrowych.

Terapia zajęciowa: studia na tym kierunku pozwolą Ci zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z obszaru zróżnicowanych form, metod oraz technik terapii zajęciowej dla osób starszych oraz dzieci a także osób z dysfunkcjami oraz niepełnosprawnościami.

Studia II stopnia:

Analityka biznesowa i Big Data: studia na tym kierunku pozwolą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu data science. Dowiesz się, jak analizować trendy, identyfikować wzorce, przewidywać zachowania i podejmować decyzje oparte na danych. Analityka biznesowa i Big Data łącząc w sobie wiedzę z zakresu ekonomii, informatyki i zarządzania.

Zobacz wszystkie nasze grafiki

Wybierz pracę, którą kochasz!

Wybór właściwego kształcenia zapewnia odpowiednią dawkę wiedzy i umiejętności, które otwierają drzwi do atrakcyjnych perspektyw rozwoju. Podejmując decyzję o swojej przyszłości i planując studia warto pamiętać o zasadzie, którą kierował się Konfucjusz: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie”.

Rekrutacja potrwa do 31 lipca 2024 roku. W tym czasie kandydaci będą mogli aplikować poprzez składanie podań w systemie rekrutacji online, który umożliwia wypełnienie formularza rekrutacyjnego, skompletowanie niezbędnych dokumentów oraz dostarczenie ich do Działu Rekrutacji (pok. RA8, Sucharskiego 2 w Rzeszowie) osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Należy pamiętać, że dopiero wtedy aplikacja na studia będzie kompletna.

Dlaczego warto rozpocząć studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania?

WSIiZ jest uczelnią o statusie międzynarodowym, a jej społeczność akademicką tworzą studenci z ponad 50 krajów świata, w tym m.in.: Chin Indii, Kazachstanu, Kirgistanu, Malezji, Maroka, Tadżykistanu, Ukrainy, Wietnamu czy Zimbabwe. Wielokulturowe środowisko pomaga lepiej zrozumieć współczesny świat, a także lepiej przygotowuje do podjęcia pracy za granicą.

WSIiZ stawia na praktyczne podejście do kształcenia, dzięki kierunkom i specjalnościom dostosowanym do zapotrzebowania kandydatów oraz aktualnych trendów na polskim i zagranicznym rynku pracy. Dzięki zajęciom z praktykami w danych dziedzinach studenci otrzymują odpowiednią dawkę wiedzy i umiejętności.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Bądź zawsze na bieżąco – śledź nas na Facebooku oraz dołącz do grupy dla kandydatów.
Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz kontakt z Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.
Nr telefonu: 17 866 11 88, 17 866 11 99
Mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl