Kapituła szesnastej edycji plebiscytu „Student Roku 2020” WSIiZ wyłoniła laureatów konkursu w sześciu kategoriach.

Komisja konkursowa w składzie: dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ – Przewodniczący Kapituły XVI edycji plebiscytu “Student Roku 2020”, oraz członkowie kapituły: dr Łukasz Błąd, dr Konrad Szocik, mgr Damian Liśkiewicz, mgr Sylwia Mazur, mgr Małgorzata Sokół, mgr Monika Ślepecka, Illia Mynenko –Przewodniczący Samorządu Studenckiego wybrała najlepszych studentów. Laureatami plebiscytu “Student Roku 2020″ zostali:

Kategoria I: Sympatyk WSIiZ
Maria Ivanova Dosheva / General Aviation

Kategoria II: Artysta
Dominika Mazur / Grafika komputerowa

Kategoria III: Społecznik
Wiktoria Kowal / Psychologia w Zarządzaniu

Kategoria IV: Sportowiec
Karolina Kusak / Psychologia w Zarządzaniu

Kategoria V: Lider
Zvikomborero Anesu Chirume / General Aviation

Kategoria VI: Naukowiec
Michał Furgał / Informatyka
Wyróżnienie – Wiktoria Wiater

Plebiscyt “Student Roku” organizowany był przez Samorząd Studencki WSIiZ. Celem plebiscytu było promowanie oraz nagrodzenie aktywnych studentów, którzy pozytywnie wyróżniali się na tle pozostałych uczniów. Studenci byli zgłaszani przez wykładowców, pracowników uczelni, opiekunów grup wykładowych, starostów roku oraz innych studentów.