Jedna z wiodących agencji digital marketingu w Polsce została Partnerem Strategicznym kierunku Digital Marketing. Dzięki umowie z PromoTraffic możliwe będzie między innymi zaangażowanie wysokiej klasy specjalistów i praktyków do prowadzenia zajęć i warsztatów dla studentów,  powiększy się oferta studenckich praktyk, a sam program studiów będzie na bieżąco opiniowany przez pracowników agencji.

Umowa o współpracy między Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania a PromoTraffic została podpisana 12 grudnia br. Ze strony uczelni porozumienie podpisał Rektor WSIiZ, dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ, a ze strony firmy PromoTraffic – Krystian Kucharski, Wiceprezes Zarządu.

Współpraca z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie to istotny moment na ścieżce rozwoju naszej Agencji. Jednym z naszych celów strategicznych jest dzielenie się wiedzą oraz współpraca ze środowiskiem naukowym. Połączenie świata nauki oraz praktycznego podejścia biznesowego skutkuje owocnymi projektami, a przede wszystkim możliwością wykształcenia nowej, otwartej na wyzwania kadry przyszłych marketerów. Cieszymy się, że jako PromoTraffic możemy przyczynić się do rozwoju kierunku Digital Marketing i wierzymy, że jest to początek owocnej współpracy na wielu płaszczyznach – ocenia Krystian Kucharski, Wiceprezes Zarządu PromoTraffic.

Kierunek Digital Marketing stanowi prawdziwą „perełkę” na edukacyjnej mapie Polski. Ma na to wpływ wiele aspektów. Jednym z ważniejszych jest praktyczne, biznesowe osadzenie kierunku. Dlatego współpraca strategiczna z PromoTraffic jest dla nas (a przede wszystkim naszych studentów) bardzo ważne. Z jednej strony jest to skarbnica inspiracji jak rozwijać program studiów, z drugiej możliwość zaangażowania do prowadzenia zajęć praktyków – osób na co dzień funkcjonujących w branży. Nie bez znaczenia jest dobór Partnera – to on świadczy o jakości naszych studiów i daje gwarancję solidnego wykształcenia. Podpisanie umowy wieńczy wielomiesięczny wysiłek w zbudowanie tej współpracy – i ogromnie mnie to cieszy! – ocenia Łukasz Bis, EMBA, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej WSIiZ ds. kierunku Digital Marketing.

PromoTraffic jest jedną z wiodących agencji digital marketingu w Polsce. Należy do grona 10 czołowych agencji o statusie Google Premier Partner, posiada status Partnera META oraz Allegro Ads Partner. Grono doświadczonych Ekspertów na co dzień dba o rozwój marek, budując silne wsparcie digital marketingowe, oparte o dane. Ponad 11 lat doświadczenia i setki projektów skutkują nie tylko nieustannym wzrostem, ale wieloma nagrodami branżowymi, jakimi została wyróżniona Agencja m.in. IAB MIXX Awards, Global Social Media Awards, czy European Search Awards.
PromoTraffic należy również do Związku pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, a o nieustannym rozwoju zespołu świadczy m.in. status Pracodawcy DIMAQ.