Przedstawiciel Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania uczestniczył w trzecim ponadnarodowym spotkaniu projektowym dotyczącym inicjatywy SEED: Sustainable Entrepreneurship in EDucation.

Wydarzenie miało miejsce w dniach 22-23 lutego 2024 roku i odbyło się w Wilnie. Tematem przewodnim spotkania była prezentacja i omówienie opracowanych rezultatów projektu, jak również zaplanowanie działań na kolejne miesiące.

Celem projektu SEED: Sustainable Entrepreneurship in EDucation, który zrzesza pięciu partnerów z czterech krajów: Islandii, Portugalii, Litwy oraz Polski, jest wsparcie zdolności cyfrowych i ekologicznych sektora szkolnictwa wyższego poprzez zwiększenie kompetencji cyfrowych edukatorów i opracowanie zestawu innowacyjnych narzędzi dydaktycznych (promujących zrównoważony rozwój), skierowanych do nauczycieli akademickich.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jest koordynatorem projektu. Szczegółowe informacje na temat inicjatywy można uzyskać odwiedzając stronę projektu.