11 października 2019 Katedra Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie organizuje w międzynarodowe seminarium naukowe, w związku z realizacją projektu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej pt. „CosmeticValley – International Scientific and Implementation Cooperation at the Cosmetology Department”.

W trakcie seminarium będzie możliwość wysłuchania wykładów wybitnych naukowców i międzynarodowych ekspertów w dziedzinie farmacji, farmakognozji, kosmetologii i biotechnologii, a także wzięcia udziału w prezentacjach firm z branży kosmetycznej i warsztatach z podstaw formulacji kosmetycznej.

Szczegółowy program seminarium oraz noty biograficzne prelegentów.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych – Pracowników Naukowych, Studentów oraz Pracowników Branży Kosmetycznej.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest zgłoszenie udziału drogą mailową na adres kagawel@wsiz.edu.pl.