Już 6 lipca 2009 roku w Kampusie WSIiZ w Kielnarowej rozpoczną się zajęcia na półkolonii dla dzieci.

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej przygotowało dla najmłodszych naprawdę ciekawą propozycję na wakacje. W programie półkolonii znalazły się m.in.:

• nauka jazdy konnej
  • kurs języka angielskiego
  • zajęcia z łucznictwa
  • podstawy grafiki komputerowej

Propozycja uczelni dla najmłodszych łączy więc interesujące i przydatne zagadnienia naukowe z przyjemnym i twórczym spędzaniem czasu. Takich wakacji nikt na pewno żałować nie będzie. Koszt półkolonii to 550zł. Transport na trasie Rzeszów-Kielnarowa będzie bezpłatny. Zgłoszenia na półkolonia na półkolonię można składać do 30 czerwca 2009 roku telefonicznie (17-866 13 41) oraz mailowo: abednarz@wsiz.edu.pl. Kolonia zakończy się 17 lipca.

Serdecznie zapraszamy!