Magazyn VIP Biznes&Styl świętował swoje 10 urodziny w sobotę 17 listopada w Filharmonii Podkarpackiej. Setki gości ze świata biznesu, polityki, nauki i kultury uświetniły wieczór, którego najważniejszym punktem było ogłoszenie zwycięzców Rankingu Opinii – Najbardziej Wpływowi Podkarpacia 2018. Prezydent WSIiZ Prof. Tadeusz Pomianek z tej okazji przesłał Redaktor Naczelnej Pani Anecie Gieroń list gratulacyjny oraz kwiaty, które w Jego imieniu wręczyła Rzecznik Prasowa Uczelni, Magda Louis.

Dziękując za wszystkie lata współpracy, Profesor Pomianek napisał w liście – „W obecnych czasach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, czytelnicy ze wszystkich środowisk, zarówno ludzie biznesu jak i sektora edukacji oraz kultury, potrzebują wartościowych treści napisanych przez dziennikarzy, którzy wciąż jeszcze traktują swoją pracę jak misję. Od wielu lat nasza Uczelnia współpracuje z Panią Redaktor i pragnę przy tej okazji podziękować za taki właśnie rodzaj współpracy, gdzie obydwie strony doskonale rozumieją jak ważne są działania na rzecz promocji kultury i edukacji na Podkarpaciu. Od początku istnienia Magazynu VIP wybierała Pani do publikacji ważne, unikatowe i ciekawe tematy, wyszukiwane w centrum miasta czy na krańcach naszego regionu. Gdziekolwiek działo się coś ważnego w kulturze czy biznesie, mogliśmy liczyć, że Pani to opisze i zilustruje.”

Prezydent WSIiZ w imieniu własnym oraz Rektora Wergiliusza Gołąbka życzył Pani Anecie Gieroń dalszych sukcesów i wyraził nadzieję na kontynuację współpracy.