Dobra wiadomość dla wszystkich Kandydatów – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oficjalnie otworzyła rekrutację na nadchodzący semestr letni roku akademickiego 2021/2022.

Start rekrutacji!

Rekrutacja rozpoczęła się 10 stycznia 2022 roku i potrwa do 31 marca 2022 roku. W tym czasie kandydaci będą mogli aplikować poprzez składanie podań w nowoczesnym systemie rekrutacji online, który umożliwia szybkie wypełnienie formularza rekrutacyjnego, skompletowanie niezbędnych dokumentów oraz dostarczenie ich do Działu Rekrutacji (pok. RA8, Sucharskiego 2 w Rzeszowie) osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Należy pamiętać, że dopiero wtedy aplikacja na studia będzie kompletna.

Nowoczesne kierunki

W ofercie rekrutacyjnej na semestr letni znalazły się kierunki oferujące kandydatom najwyższą jakość kształcenia, odpowiadające oczekiwaniom współczesnego rynku pracy oraz przygotowujące do dalszego rozwoju zawodowego, nie tylko w obrębie kraju, ale także na całym świecie. Śledząc trendy wśród kandydatów polskich i międzynarodowych, WSIiZ zdecydowała się na uruchomienie rekrutacji na kierunkach, które cieszą się największym zainteresowaniem. Wśród nich znalazły się: International Business Management, Programming i Nursing – kierunki anglojęzyczne oferowane stacjonarnie w ramach studiów I stopnia, oraz Informatyka, realizowana w trybie niestacjonarnym, na polskojęzycznych studiach II stopnia.


Kształcenie we WSIiZ

STUDIA II STOPNIA

INFORMATYKA

Wybór wpływowej i stale rozwijającej się branży IT jest szansą aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego dla kandydatów. Zdobycie tytułu magistra informatyki rozszerza horyzonty zawodowe, a także ułatwia osiągnięcie sukcesu i zdobycie awansu zawodowego. Wchodząc do grona ekspertów i wysokiej klasy specjalistów IT, kandydaci mogą liczyć na atrakcyjne oferty pracy w kraju i na świecie. Niestacjonarna Informatyka II stopnia oferuje możliwość rozwoju na kilku wyjątkowych specjalnościach:

  • Cyberbezpieczeństwo – odrębna ścieżka kształcenia, która otwiera perspektywy pracy w elitarnym i międzynarodowym gronie specjalistów, zajmujących się różnorodnymi obszarami bezpieczeństwa, w tym – bezpieczeństwem w sieci.
  • Analityce IT w biznesie,
  • Inżynierii produkcji oprogramowania,
  • Produkcji gier wideo,
  • Bezpieczeństwie i sieciach komputerowych CISCO.

Poznaj kierunek Informatyka

Dowiedz się więcej o Cyberbezpieczeństwie


STUDY IN ENGLISH – studia I stopnia

INTERNATIONAL BUSINESS MANAGEMENT

Specjalność prowadzona w trybie stacjonarnym oraz oferowana w ramach anglojęzycznej ścieżki na kierunku Zarządzanie. Oferuje studentom przygotowanie do skutecznego planowania, wdrażania w życie oraz przeprowadzania transakcji na skalę międzynarodową. Absolwenci International Business Management zyskają wiedzę o strategiach rozwoju firm na rynku globalnym oraz będą mogli podjąć pracę w działach odpowiadających za różne dziedziny zarządzania.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

NURSING

Anglojęzyczny kierunek, realizowany w formie stacjonarnej. Rozwija wiedzę medyczną i okołomedyczną, a także kompetencje lingwistyczne kandydatów. Studenci odbędą aż 1100 h zajęć praktycznych oraz 1200 h praktyk zawodowych – to zapewni im kompleksowe przygotowanie do wykonywania przyszłych obowiązków. Absolwenci będą mogli rozwijać się zawodowo nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

PROGRAMMING

Odrębna i stacjonarna ścieżka kształcenia, realizowana w ramach studiów anglojęzycznych na kierunku Informatyka. Program studiów oparto na nauce najnowszych algorytmów, języków i technik zaawansowanego programowania czy struktur danych. Nowoczesna wiedza informatyczna w języku angielskim to przepustka do ofert pracy na arenie międzynarodowej.

SPRAWDŹ WIĘCEJ


Dlaczego warto postawić na Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania?

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to uczelnia o statusie międzynarodowym, której społeczność akademicką tworzą studenci z ponad 50 krajów świata, w tym m.in.: Chin Indii, Kazachstanu, Kirgistanu, Malezji, Maroka, Tadżykistanu, Ukrainy, Wietnamu czy Zimbabwe. Bycie częścią wielokulturowego środowiska pomaga w lepszym zrozumieniu współczesnego świata oraz przygotowuje do podjęcia pracy za granicą. Już w czasie studiów studenci mogą nawiązać przyjaźnie i zdobywać kontakty, które zaprocentują w życiu osobistym i zawodowym.

WSIiZ stawia na praktyczne podejście do kształcenia, oferując kierunki i specjalności dopasowane do zapotrzebowania kandydatów oraz aktualnych trendów na polskim i zagranicznym rynku pracy. Już od ponad 25 lat aktywnie współpracuje ze zróżnicowanymi środowiskami biznesowymi i ekspertami wielu branż, by wspólnie dostosowywać ofertę dydaktyczną do potrzeb i predyspozycji współczesnych kandydatów.

Zajęcia na poszczególnych kierunkach ruszają już w marcu lub kwietniu 2022 roku.

Bądź zawsze na bieżąco – śledź nas na Facebooku!

Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz kontakt z Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

Nr telefonu: 17 866 11 88, 17 866 11 99
Mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl