Akademik dla studentów WSIiZ

Szukasz wygodnego i bezpiecznego mieszkania? Mamy dla Ciebie idealną opcję!

Akademik dla studentów WSIiZ to więcej niż tylko miejsce do spania. To przestrzeń, która pozwoli Ci poczuć się jak we własnym mieszkaniu.

Dlaczego oferowany przez nas akademik to idealne miejsce dla Ciebie?

• Komfort i wygoda: Akademik składa się z nowoczesnych, w pełni wyposażonych mieszkań z dwoma pokojami dwuosobowymi, w których komfortowo zmieści się do czterech studentów, oraz mieszkań z dwoma pokojami jednoosobowymi, w których znajdą zakwaterowanie dwie osoby.
  • Bezpieczeństwo: Dbamy o to, abyś czuł się bezpiecznie przez całą dobę. Akademik jest monitorowany, a całe osiedle jest ogrodzone.
  • Społeczność studencka: Mieszkanie w akademiku to doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi, nawiązać przyjaźnie i czerpać pełnymi garściami z życia studenckiego.
  • Lokalizacja: Położenie w niedalekiej odległości od głównego kampusu WSIiZ sprawia, że dojazd na zajęcia jest wygodny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Kliknij TUTAJ, aby poznać szczegóły.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2