Z okazji nadchodzącego 15-lecia Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, Uczelnia zorganizowała konkurs dla wszystkich studentów WSIiZ na najlepszą grafikę 15-lecia. Znamy już laureatów konkursu.

Konkurs miał za zadanie wyłonić 12 najlepszych prac graficznych, zawierających motyw „15”, które zostaną wydrukowane w kalendarzu na rok akademicki 2011/2012. Oto nagrodzeni autorzy:

• Małgorzata Kogut – LDD
  • Iryna Korshak – LDD-GK
  • Andrzej Kukla – UDD
  • Artur Pabian – IIZ
  • Anna Pieczonka – LDD-GK
  • Piotr Pupczyk – LDD-GK
  • Stanislav Semenov – LDD-GK
  • Grzegorz Targowski – LDD
  • Dariusz Tomaka – LDD-WD
  • Łukasz Woźniak (2 grafiki) – LDD-GK
  • Grzegorz Ziemba – LDD-GK

Twórcom wszystkich zwycięskich 12 prac zostanie umorzona jedna rata czesnego. Dodatkowo Autor, najlepszej zdaniem Jury grafiki, otrzyma profesjonalny tablet do komputera. Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej gali z okazji 15-lecia WSIiZ, która odbędzie się 19 maja 2011 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej. Nagrodę wręczy Przewodniczący Jury, prof. Andrzej Głowacki.

Całej "dwunastce" serdecznie gratulujemy!