O tym dlaczego warto rozpocząć naukę w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jakie kryteria należy spełnić w tym przypadku i na wiele innych pytań, odpowiadają maturzystom przedstawiciele uczelni podczas trwających Targów Edukacyjnych Perspektywy 2023. Wydarzenie odbywa się w dniach 28-29 września w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego A0, przy ul. Pigonia 1.

Cieszymy się, że tak jak co roku mamy okazję do rozmów z maturzystami i potencjalnymi kandydatami na studia na naszej uczelni. Z pełnym zaangażowaniem zaprezentujemy im ofertę Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania i odpowiemy na pytania zainteresowanych – mówi Natalia Wójtowicz z Działu Marketingu WSIiZ.

W trakcie dwóch dni pokazów na stoisku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania przyszli studenci mogą wziąć udział m.in. w zabiegach parafinowania dłoni. Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mających częsty kontakt z detergentami. Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje – mówi Angelika Bielecka z Koła Naukowego Kosmetologii Estetycznej.

Pasjonaci logistyki mogą spróbować swoich sił za kierownicą ciągnika siodłowego, przy pomocy symulatora Euro Truck. Symulator w formie gry pozwala poznać specyfikę jazdy dużym zestawem i poznać typy ładunków, a także zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z czasem pracy zawodowego kierowcy – tłumaczy Iryna Prokopiuk, opiekunka Logistycznego Koła Naukowego LOGIKON.

Wszyscy zainteresowani kierunkiem jakim jest Grafika komputerowa mogą sprawdzić swoje umiejętności przy pomocy rysunku wykonanego na tablecie.

Wszystkie stoiska można odwiedzać w dniach 28-29 września w godzinach 9.00 – 15.00 w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego A0, przy ul. Pigonia 1. Wstęp jest bezpłatny.