WSIiZ dołączył do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności. Jest to międzynarodowa inicjatywa realizowana w 18 krajach Unii Europejskiej (w Polsce od 2012 roku). Jej celem jest promowanie różnorodności i równych szans w zatrudnieniu – bez względu na płeć, rasę, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, wiek, niepełnosprawność czy religię. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami medialnymi.

WSIiZ podpisał Kartę Różnorodności i stawia na zrównoważony rozwój. By zatrzymać groźny tend „cywilizacji samobójców” (rzeszow.wyborcza.pl)

Konferencja dotycząca dalszej ścieżki rozwoju WSIiZ. Uczelnia chce iść w kierunku EKO! (kurierrzeszowski.pl)

Zielony WSIiZ: Nowa Strategia Uczelni Odpowiedzią Na Wyzwania Związane Ze Zrównoważonym Rozwojem (podkarpackieok.pl)

WSIiZ podpisał Kartę Różnorodności i stawia na zrównoważony rozwój. By zatrzymać groźny tend “cywilizacji samobójców” (bomega.pl)

ABY OCALIĆ CZŁOWIEKA I ŚWIAT – dr hab. Tadeusz Pomianek, prof. WSIiZ, Super Nowości, 03.10.2022 r.

Nowa Strategia WSIiZ, Radio Via, 28.09.2022 r.

Nowa Strategia WSIiZ, TVP Rzeszów, 28.09.2022 r.