Aplikację przeznaczoną dla placówek opiekujących się zwierzętami stworzył student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pozwala schroniskom na prowadzenie wykazu czworonogów w formie elektronicznej. Aplikacja „KUNDELEK – elektroniczny wykaz zwierząt” jest przeznaczona dla placówek opiekujących się zwierzętami. Została zrealizowana przez Bartłomieja Hajdera, studenta czwartego roku studiów I stopnia na kierunku informatyka, w ramach jego inżynierskiej pracy dyplomowej.

Student WSIiZ w Rzeszowie stworzył aplikację dla zwierzęcych schronisk (forumakademickie.pl)

Student rzeszowskiej WSIiZ stworzył aplikację dla schroniska Kundelek (rzeszow.naszemiasto.pl)

Stworzono aplikację „KUNDELEK”, która będzie niedługo dostępna. Ułatwi ona znacznie przygarnianie pupili! (kurierrzeszowski.pl)

Aplikacja dla schroniska Kundelek stworzona przez studenta WSIiZ (rzeszow-info.pl)