Studenci Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej reprezentujący zespół „Hexateam” znaleźli się w TOP 5 najlepszych zespołów w Polsce w konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Zespół „Hexateam” w składzie: Angelika Prędka, Marek Wawrzak, Igor Jajuga, Mateusz Seredyński (studenci Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej we WSIiZ) oraz Artur Szałyga (student Politechniki Rzeszowskiej) podczas konkursu zaprezentował grę „Teethcarnation”. Gra dotyczy motywu śmierci klinicznej. Nasz zespół chciał poruszyć ten temat w nawiązaniu do „walki z demonami” jaką toczą ludzie, których dotyka to doświadczenie. Celem gry jest pokonanie wszystkich przeciwników i rozwiązanie wszystkich zagadek, aby powrócić do rzeczywistości – mówi Angelika Prędka, jedna z autorek gry.

Studenci WSIiZ piątym najlepszym zespołem w Polsce (podkarpacie112.pl)

Studenci WSIiZ piątym najlepszym zespołem w Polsce w konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych (rzeszow112.pl)