Po trzech latach studiów, mury WSIiZ opuściło blisko 40 absolwentów kierunku pielęgniarstwo: 37 pań i 3 panów. Studenci odebrali swoje dyplomy i złożyli uroczyste ślubowanie w oparciu o kodeks etyki zawodowej pielęgniarki i położnej.

WWW:

Pierwsze czepkowanie na kierunku Pielęgniarstwo na WSIZ w Rzeszowie (radio.rzeszow.pl)

Pierwsze czepkowanie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (oipip.rzeszow.pl)

Czepkowanie pielęgniarek i pielegniarzy na WSIiZ w Rzeszowe [ZDJĘCIA, WIDEO] (rzeszow.naszemiasto.pl)

Czepkowanie pielęgniarek i pielegniarzy na WSIiZ w Rzeszowe [ZDJĘCIA, WIDEO] (nowiny24.pl)

Czepkowanie pielęgniarek i pielegniarzy na WSIiZ w Rzeszowe [ZDJĘCIA, WIDEO] (zdrowie.co.pl)

Czepkowanie pielęgniarek i pielęgniarzy na WSIZ w Rzeszowie [ZDJĘCIA] (halorzeszow.pl)

Czepkowanie pielęgniarek i pielęgniarzy na WSIZ w Rzeszowie [ZDJĘCIA] (moj.powiat.pl)

Pierwsze „czepkowanie” na WSIiZ (radio.rzeszow.pl)

Czepkowanie pielęgniarek i pielegniarzy na WSIiZ w Rzeszowe [ZDJĘCIA, WIDEO] (proxii.pl)

Pierwsze pielęgniarki i pielęgniarze odebrali dyplomy licencjata oraz czepki pielęgniarskie (podkarpacie112.pl)

Pierwsze pielęgniarki i pielęgniarze odebrali dyplomy licencjata oraz czepki pielęgniarskie (rzeszow112.pl)