„Na ratunek dla planety – jeszcze nie jest za późno”. To hasło ogólnopolskiej debaty, która odbyła się 5 grudnia 2023 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dotyczącej problemów klimatycznych i środowiskowych. W spotkaniu uczestniczyli eksperci, politycy, samorządowcy oraz przedstawiciele firm z sektora rolno-spożywczego. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami medialnymi.

WWW:

„Nasza planeta – nasza wspólna przyszłość”: Raport (chronmyklimat.pl)

Nasza Planeta, nasza wspólna przyszłość (naukadlaprzyrody.pl)

Musimy wspólnie działać: podsumowanie I Ogólnopolskiej Debaty „Nasza planeta – nasza wspólna przyszłość” (radiovia.com.pl)

„Na ratunek dla planety – jeszcze nie jest za późno” – ogólnopolska debata w Rzeszowie (rzeszow.tvp.pl)

Podsumowanie I Ogólnopolskiej Debaty Nasza planeta – nasza wspólna przyszłość (cudnepodkarpacie.pl)

Prof. Tadeusz Pomianek: Trzeba pożegnać przemysłowy system produkcji żywności. Zatrzymanie wzrostu temperatury to za mało, by nas uratować (rzeszow.wyborcza.pl)

Prof. Tadeusz Pomianek: Trzeba pożegnać przemysłowy system produkcji żywności. Zatrzymanie wzrostu temperatury to za mało, by nas uratować (porzadek.org.pl)

Ponad 200 osób wzięło udział w I Ogólnopolskiej Debacie „Nasza planeta – nasza wspólna przyszłość”, na WSIiZ! (kurierrzeszowski.pl)

Debata o naszej planecie i wspólnej przyszłości (perspektywy.pl)

To nasza planeta – więc musimy działać wspólnie! (klimat.rp.pl)

To, co jemy, wpływa na naszą planetę. „Edukacja ekologiczna od przedszkola po uniwersytety” (noizz.pl)