Występ afrykańskiego chóru „International Voices”, marokański taniec brzucha, indyjski taniec ludowy Aaja nachle oraz pokaz tradycyjnych strojów z różnych części świata – tak wyglądał International Day w kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Prawie 300 osób zgromadziło się po to, aby dołączyć do wspólnej zabawy wśród międzynarodowej społeczności WSIiZ. To było z pewnością najbardziej międzynarodowe wydarzenie na Podkarpaciu, a może nawet i w Polsce – oceniali uczestnicy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami medialnymi.

Relacje:

TV:

TVP3 Rzeszów, Aktualności, 23.06.23 r. (rzeszow.tvp.pl)

WWW:

Kilka dni temu na WSIiZ zorganizowano imprezę integracyjną dla blisko 300 studentów z zagranicy! Zobacz zdjęcia! (kurierrzeszowski.pl)

International Day w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (nowiny24.pl)

International Day w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (rzeszow.naszemiasto.pl)

International Day we WSIiZ. Dobra zabawa z kulturą różnych części świata (rzeszow.naszemiasto.pl)

Zapowiedzi:

International Day we WSIiZ – prezentacje kultur różnych części świata! (gospodarkapodkarpacka.pl)

Zbliża się impreza, na której zagraniczni i polscy studenci WSIiZ będą mogli się zintegrować przy wspólnej zabawie! (kurierrzeszowski.pl)

International Day 22 czerwca w WSIiZ Rzeszów (rzeszow-info.pl)