Graduacje

 • Graduacje

  Powiększyło się grono Absolwentów WSIiZ!

  Za nami jedne z najbardziej wyczekiwanych uczelnianych uroczystości. 20 i 28 listopada 2021 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej listy gratulacyjne w związku z ukończeniem studiów odebr….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Jesienna Graduacja Absolwentów WSIiZ

  Za nami kolejna Graduacja Absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie. 16 listopada 2019r., w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, podczas uroczystości graduacyjnej z u….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Letnia Graduacja za nami!

  W sobotę, 18 maja 2019 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbyła się letnia Graduacja kierunków: Informatyka, Logistyka i Fizjoterapia. Podobnie, jak w latach ubiegłych naszym absol….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja

  Na ten moment czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów kierunków polskojęzycznych: Filologii angielskiej, Logistyki, Kosmetologii, Fizjoterapii (I i II stopień) i kierunku anglojęzyczn….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja 2017 – jesteśmy dumni z takich absolwentów!

  Na ten moment czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I stopnia kierunków polskojęzycznych: Informatyki, Logistyki, Filologii angielskiej, Fizjoterapii, Kosmetologii oraz kierunków an….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja – 5 listopada 2016

  Na ten dzień czekali z niecierpliwością tegoroczni absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych i anglojęzycznych. W sobotę 5 listopada 2016 roku, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIi….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja (7 maja 2016)

  Na ten moment wszyscy studenci, którzy pozytywnie zakończyli obrony prac dyplomowych czekali z niecierpliwością. W sobotę 7 maja 2016 roku w auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego we WSIiZ absolwenci inf….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja (listopad 2015)

  Ponad 800 nowych absolwentów ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia odebrali podczas Graduacji 14 listopada 2015 roku w Centrum Edukacji Międ….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja (maj 2015)

  Absolwenci 4 kierunków odebrali dyplomy ukończenia studiów podczas Graduacji, która odbyła się 16 maja 2015 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnia zaprosiła ich do współ….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja (listopad 2014)

  Ponad 600 absolwentów uczestniczyło 21 i 22 listopada 2014 roku w Graduacji w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas uroczystości wręczono również nagrody dla najlepszych absolw….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja (maj 2014)

  24 maja 2014 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła się uroczysta graduacja absolwentów kierunku Informatyka, Kosmetologia oraz Zdrowie publiczne. Tradycyjnie, na….

  czytaj więcej
 • Graduacje

  Graduacja – 27, 28 listopada 2012

  – Graduacja to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu uczelni. Jest ona po części smutna, bo dziś się żegnamy, ale po części radosna, bo oznacza ważny sukces w życiu – rozpoczął uroczystość prof. Ta….

  czytaj więcej

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021