Mgr Ulyana Zaremba

Członek zespołu Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ w Rzeszowie.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2011 roku.

Od 2019 r. doktorantka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie pod okiem eksperta w dziedzinie bankructw i upadłości przedsiębiorstw – dra hab. Pawła Antonowicza, prof. UG, opracowała dysertację pt. “Ocena przebiegu postępowań restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw w Polsce”. Absolwentka studiów podyplomowych “Kapitalny Menedżer” na kierunku Zarządzanie Finansami Strategicznymi (WSiIZ, rok 2013), studiów uzupełniających na kierunku Ekonomia (WSIiZ), Wydział Ekonomiczny, rok 2011) oraz studiów licencjackich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (WSiIZ, Wydział Administracji i Nauk Społecznych, rok 2009). Ukończyła również roczną Europejską Akademię Dyplomacji w Warszawie (2009). Jeden semestr studiów zrealizowała w Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finland) w ramach programu Erasmus+ (rok 2010).

Biegle komunikuje się w języku polskim, angielskim (certyfikat Cambridge Advanced English), rosyjskim i ukraińskim. Interesuje się problematyką zarządzania przedsiębiorstwem w kryzysie, z naciskiem na sądową restrukturyzację zadłużonych podmiotów gospodarczych. Pomysłodawca i opiekun akredytowanych studiów podyplomowych Rachunkowość i Controlling ACCA  (www.accapolska.pl).

Doświadczenie praktyczne w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem zdobywa wspierając rodzinne przedsiębiosrtwo Nexdiag Sp. z o.o., w ramach którego powstają innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej (www.nexdiag.com). Współautor ekspertyz, raportów badawczych, szkoleń i warsztatów  w ramach działalności IBAF (www.ibaf.edu.pl). Jako członek zespołu otrzymała Dyplom uznania Władz Uczelni za rozwijanie współpracy międzynarodowej  (Dyplom).

 

Prowadzone przedmioty:

Stock-exchange investments (prowadzone w j. angielskim), Rynki finansowe (prowadzone w j. angielskim i w j. polskim), Wycena i zarządzanie wartością przedsiębiorstwa (prowadzone w j. angielskim i w j. polskim), Evaluation and profit management – ścieżka anglojęzyczna, Zarządzanie finansami, Finanse przedsiębiorstw, Zarządzanie finansami na lotniskach i w liniach lotniczych

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

Udział w debacie pt. “Gospodarka w obliczu pandemii Covid-19” w dniu 15 kwietnia 2020 r.

Gospodarka w obliczu pandemii Covid-19 – debata ekspertów WSIiZ

LIVE: 17:00Zapraszamy do zadawania pytań ✍ w trakcie transmisji do naszych ekspertów w komentarzach na czacie.

Opublikowany przez Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Środa, 15 kwietnia 2020

DANE KONTAKTOWE

Mgr Ulyana Zaremba
Instytut Badań i Analiz Finansowych
e-mail: uzaremba@wsiz.edu.pl
35-225, Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
p. 248
tel.: 17 /866 11 85


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

semestr zimowy 2020/2021

Wtorek 11:45-13:30 

IBAF, pokój RA248

 

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020