Dr Joanna Podgórska

Prodziekan Kolegium Zarządzania ds. kierunku Zarządzanie.

Adiunkt w Katedrze Ekonomii i Finansów.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2009 roku.

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii (Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych, rok 2016), magister ekonomii (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wydział Ekonomiczny, rok 2009).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół: efektywności podmiotów leczniczych, zarządzania w sektorze usług zdrowotnych, a także negocjacji w biznesie i negocjacji handlowych. Autorka publikacji z zakresu ekonomii oraz obszaru sektora zdrowia, a także raportów, autorskich kursów i warsztatów.

Zastępca Redaktora Naczelnego Finansowego Kwartalnika Internetowego “e-Finanse”. Wykładowca Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w roku akademickim 2006/2007, 2007/2008 oraz 2008/2009.

Prywatnie entuzjastka teatru, dobrej książki oraz podróży.

 

DANE KONTAKTOWE

Dr Joanna Podgórska
Katedra Ekonomii i Finansów
e-mail: jpodgorska@wsiz.edu.pl
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2,
p. RA 29
tel.: 017 /866 11 80


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze letnim 2019/2020 prowadzone są jedynie za pośrednictwem poczty mailowej.

 

 

Conducted courses:

Materials for students are available at the relevant courses at the Blackboard platform.

 

Office hours

Due to the currently binding state of epidemiological threat caused by the COVID-19 pandemic and restrictions concerning higher education, in the fall semester of 2020/2021 office hours are conducted both traditionally and by email. Traditional meetings within office hours should be arranged by prior email contact.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021