Cheerleaderki z zespołu taneczno-akrobatycznego ICE & FIRE, działającego przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już niebawem wystąpią na Inauguracji II edycji Halowej Ligi Dynowa. Ich występy będzie można zobaczyć już w niedzielę 25 listopada 2012 roku.

Występy naszych cheerleaderek będzie można zobaczyć o godzinie 12:00, 12:25 i 12:50. Gościem specjalnym będzie dwukrotny złoty medalista paraolimpiady w Londynie – Rafał Wilk.

Zespół taneczno-akrobatyczny "Ice & Fire" to formacja cheerleaderek z WSIiZ, która swój debiut miała 30 marca 2012 roku podczas rozpoczęcia sezonu sportowego w Kampusie w Kielnarowej.

Zobacz profil Ice & Fire na facebooku: www.facebook.com/CheerleadersIceFire

Jeden z występów w Hali Sportowej WSIiZ w Kielnarowej można zobaczyć na profilu Uczelni na YoyTube: www.youtube.com/wsiiz